2733
2734

ممنونم

قانون انتظارمیگه:👧منظر هر چی باشی وارد زندگیت میشه،پس دائم با خودت تکرار کن،من منتظر عالی ترین اتفاق ها هستم🙆

میشه بگین جوابش چیه رفتم ازمایش 24ساعته دادم گفتن پروتئن دفع میکنم هشت ماهه باردارم

قانون انتظارمیگه:👧منظر هر چی باشی وارد زندگیت میشه،پس دائم با خودت تکرار کن،من منتظر عالی ترین اتفاق ها هستم🙆

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تو ده روز پنج کیلو اضاف کردم غذا میخورم پام ورم میکنه بعد یکساعت میخابه حالا باید چیکارکنم

2738

نهدسردرد دارم ن فشارم بالاس معده ام ک از ماه شیشم میسوزه پا راستم بیشتر باد میکته خیلی خطرناکه؟

گلم سردرد یا سوزش سر معده نداری یا وزنت یهویی زیاد نشد فشارت زیاد نشد

عزیزم جوابتو دادم

نهدسردرد دارم ن فشارم بالاس معده ام ک از ماه شیشم میسوزه

گلم من ماما هستم پروند پزشکیتون رو ندارم ولی با مشخصات فوق شما دچار مسمومیت بارداری(پراگلمسی )شدین

فشار بارداری

که باید حتما زیر نظر دکتر باشین.غذا های نمک دار

مثل خیارشور.ترشی.ساندویچ فعلا استفاده نکن تا بری دکتر

البته حدس منه مهم نظر دکترتونه

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
گلم من ماما هستم پروند پزشکیتون رو ندارم ولی با مشخصات فوق شما دچار مسمومیت بارداری(پراگلمسی )شدین ...

مرسی عزیزم قرار شنبه برم برای بچه خطرناکه؟