2733
2734
عنوان

معنی و مفهوم این شعر چیه

678 بازدید | 28 پست

ای خدایی که به من نزدیکی

خبر از دلهره هایم داری

خبر از لرزش آرام صدایم داری

ای خدایی که پر از احساسی,

چینی روح مرا بند بزن,

تو که در عرش بلند، تکیه بر تخت حکومت داری

تو که دنیا همه از پشت نگاهت پیداست,

☆تو که ذوق و هنرت را به سرم می باری,

و مرا با همه ی رنجش جان می خواهی

چینی روح مرا بند بزن..

(خصوصا از جایی که علامت ستاره گداشتم به بعدش)

لطفا برای خوب شدن حال دلم و حل مشکلم صلوات بفرستین..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم ولی خیلی دوست داستم😍

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

کلا یعنی حالمو خوب کن...تشبیهش کرده به بند زدن چینی تو زمان قدیم...ولی خیلی قشنگ بود اسکرین گرفتم ازش

خوشحالی یعنی تا چندماه دیگه همه بهت بگن خانوم دکتر   و بشی دانشجوی بهترین دانشگاه دندون ایران و اخرشم بشی ارتو دنتیست مملکت  ILOVE MY LOVELY FUTURE
2738

داره با خدا درد ودل میکنه واول خدا رو ستایش میکنه وبابت مشکلش از خدا کمک میخواد

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
یعنی چی که میگه منو با رنجش جان میخواهی؟

منظورش اینه با این همه که تو را ازردم یا ناراحتت کردم  بازم تو من میخوای وتنها م نمیزاری

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

به نظرم استعاره از این داره که باوجود اینکه جانی که از طرف خدا نزد ما امانته را آزار می دهیم مثلا با وابستگی به دنیا و شاید گناه و... باز هم خدا مارا می خواهد.... ویکی دیگه شاید منظورش سختیهایی است که به عنوان امتحان الهی جان ما باهش درگیر میشه... خدا با سختی دادن به ما و امتحان ما مارو میخواد... و دوستمون داره.. 

🌺تمام تلاش من در زندگی فقط و فقط بهتر شدن و بر تر شدن از دیروز خودمه همین و همین... برای من همینک کافیست🌺
2706