2733
2734
عنوان

"خبر بارداری" ‌رو کی اعلام کردید به خانواده ها؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11071 بازدید | 171 پست
من تا لحظه زایمانم نمیخام تو فامیل کسی بفهمه  چون خیلی حسود داریم

یادش بخیر سر بارداری اولم میرفتم خونه مامانم

مادر بزرگم میومد اونجا

من پتو رو تا گلوم میکشیدم بالا که نفهمه😂😂😂😂۶ماهم بود فهمید

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پولش تو سرش بخوره کلا هرچی ختم به ما بشه بده و اخ و پیف

از حسودیشه 

هرچی بد گفت بگو دیگه پسرت زورش به همین رسیده کمکش کنین بهترشو بخره  اونموقع دیگه صداشون درنمیاد

خدایا شکرت 🙃
2728
بذار خونمونو بسازیم عکسشو برات میفرستم بعد لعنت بفرس به ننه شوهرم‌ ساخته نشده اش تو تاپیک اخرم هس ف ...

اگه برا دخترشون باشه میگن کاخه . مثلا مادرشوهر من میگه خونه دخترم ۵ سال ساخته و جنوبی هست ولی ۲۰ سال ساخته و شرقی تا این حد 

من تاحالا خبر بارداریمو به کسی ندادم چون تاحالا باردارنشدم ولی مادرشوهرم خبر بارداری دوقلوشو بار اول به من داد🤣🤣🤣🤣حیف سقط شدن....فکرشو کن شب عروسی من حامله شد دوقلو.....

خدایا بابت همه چیز شکرت🤲🌹
اگه برا دخترشون باشه میگن کاخه . مثلا مادرشوهر من میگه خونه دخترم ۵ سال ساخته و جنوبی هست ولی ۲۰ سال ...

بگو دروغ حناق میشه دره حلقت ببه هم میادا😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
من تاحالا خبر بارداریمو به کسی ندادم چون تاحالا باردارنشدم ولی مادرشوهرم خبر بارداری دوقلوشو بار اول ...

چه جو گیر😂

2738
یادش بخیر سر بارداری اولم میرفتم خونه مامانم مادر بزرگم میومد اونجا من پتو رو تا گلوم میکشیدم بالا ...

خب چرا نفهمه؟چطور میتونین پنهون کاری کنین من اصلا نیمتونم

الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است
خب چرا نفهمه؟چطور میتونین پنهون کاری کنین من اصلا نیمتونم

اخه بچه دختر عموم سقط شد 

من میگفتم حتما همه اولیشون سقط میشع

تجربه نداشتیم

مادر بزرگمم ال جیه فامیله

بخاطر همین نمیگفتم

اخه بچه دختر عموم سقط شد  من میگفتم حتما همه اولیشون سقط میشع تجربه نداشتیم مادر بزرگمم ال ج ...

شایدم راس میگی من وقتی تست زدم به همه گفتم یعنی همه ها بعدش سقط شد

دفعه پیش اشتباه کردیم از ذوقمون زود گفتیم ولی نموند برامون، خانواده شوهرمم ک بجای خوشحالی میگفتن میخواستین چیکار ی تبریکم ازم دریغ کردن...

اینبار بعد سونوی قلب فقط ب خانواده خودم گفتم ولی بشوهرم گفتم تا ۶،۷ماهگی نگه من یذره دلم خنک شه، اگ بشه تا زایمانمم نگم دیگه بهتر

خداااااایاااااا تروووووخداااااااا اینبار مراقب کنجدم باش🌹، صدای قلبشو بشنوم، تکوناشو حس کنم، سالم بیاد تو بغلم،🤲🙏    کنجد مامان حالا دیگه لوبیایی شده واسه خودش🥰😍، قربون قلب کوچولوت بشم،۱۰صبح ۱۱خرداد صدای قلب نازنینتو شنیدم😍 حس اینکه ۲تا قلب تو وجودم میتپه خیلی شیرینه، ایشالا قسمت همه منتظرا،آمین🤲😚 ۱۱مرداد۹۹ فهمیدم خدا ی گل پسر ناز بهمون هدیه داده، پسر خوشگلم واسه بغل گرفتنو بوسیدن دستای کوچولوت روزشماری میکنیم، من و بابایی خیییلی عااااااشقتیم🥰
شایدم راس میگی من وقتی تست زدم به همه گفتم یعنی همه ها بعدش سقط شد

اره یه عده نفهم هم روت اسم میذارن 

ولی ۶ماه هم زیاده

خوبه غربالگری ۲رو که رفتی اعلام کنی چون بعدش شکمت هم مشخص میشه نگی خودشون متوجه میشن

اره یه عده نفهم هم روت اسم میذارن  ولی ۶ماه هم زیاده خوبه غربالگری ۲رو که رفتی اعلام کنی چون ...

خدایا یه دفعه دیگه بارداری سالم داشته باشم نمی گم ب کسی🥺🥺

2706