2733
2734
عنوان

"خبر بارداری" ‌رو کی اعلام کردید به خانواده ها؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11071 بازدید | 171 پست

من موقع ازمایش دادن جاریم همراهم بود لحظه خنده داری بود تا منشی پرسید تست چی میخوای همون لحظه پرید رو میز بفهمه 

به مادر شوهرم خوده شوهرم گفت بعد مشخص شدن ازمایش برام مهم نبود مخفی کنم یه کار مسخره بی منطق ولی لازم نیست کسی تند تند بگیم به قول معروف شکم چیزی که خودش معلوم میشه نمیشه قایم کرد.

ولی به مادرت باید بگی ناراحت میشن دلشون میشکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا خدا چ ادم فضولی من بودم جرش میدادم نکبت رو 😷

خیلی تا درخونه رومیزدن زود ازخونشون سرک میکشید ببینه کیه شوهرم چیزی میخرد کوله میبرد قایم میکرد توش میاورد پدرومادرم اصلا خونم نمیومدن بخاطر اینکه اون حرف درنیاره  همش اینجان و فلان

خدایا شکرت 🙃
از اونجایی که همسایه عمه شوهرم بودم ازبس فضول بود گوش وایساده بود پشت دریلچی چندبار ازدستشویی صدا با ...

چه همه ساده چرامیره به زندادش خبرمیروسنه حالا عمه بچه من باشه...میرم یاددش میده که نگی

2728
بی بی چک مثبت شد تا یه ربع بعد همشهریامونم فهمیدن تو شهرستان

😂😂😂😂  خدایی خیلی ریسک پذیرید من ب شدت ادم محتاطی ام اول باید صد در صد از همه چی خیالم راحت شه وقتی مطمئن شدم بگم 

😂😂😂😂  خدایی خیلی ریسک پذیرید من ب شدت ادم محتاطی ام اول باید صد در صد از همه چی خیالم راحت ...

🤤🤤

نی نی یار جان باایمیل اومدم پول ندارم سیم کارت بخرم نترکون خداوکیلی دیگه میبندم😐😐
2738
منم دیروز تو گروه دوستام اعلام‌کردم هوس دلمه کردم هیچ خری نگفت چرا  چته 😥😐😊

اخه من به همسایه مون گفتم نکنه خبریه ؟گفت لوس نشو منم ادامه ندادم . ولی میدونم دوستاش و همکاراش خبر دارن البته کلا همسایمون یه حوریه دلم میخواد کات کنم . باهاش اصلا ارتباط نداشتم اومد دم درمون گفت دلم نیخواد باهم اشنا بشیم رابطه داسته باشیم .منم دعوتش کردم منتظر موندم اونم منو دعوت کنه اصلا به روی خودشم نیاورد .از کارش خوشم نیومد چون من نخواستم رابطه داشته باشیم اون اومد در خونه یهو گفت میخوام بیام خونتون 😒 .

اولی ماه۵

دومی ماه۳

هر بار ب مامانم اول گفتم چشمام پره اشک شد ی لبخند ناز زد گف جااااااننن 

داد،زد داوووددد داری بابابزرگـمیشی بعدم تو صدم ثانیه همه مطلع شدن😍

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706