2726
عنوان

کسی بیمار دکتر ژاله ذوالقدر بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3362 بازدید | 202 پست
من چهارو ربع اونجا بودم بله پس درست حدس زدم من شمارو هم تو مطب دیدم هم تو داروخونه که دارو می گرفتم ...

آخی خیلی خوشوقتم آدم وقتی یکی میبینه شرایط مشابه خودش داره دلگرمی میگیره الهی هردومون نتیجه بگیریم . دکتر به شما چی گفت من میشنیدیم شما با دکتر خیلی صحبت کردین من پیش خودم گفتم خوش به حال این خانم همه سوالاشو پرسید چون من از شدت استرس زبونم بند اومده بود نمیتونستم سوال بپرسم

آخی خیلی خوشوقتم آدم وقتی یکی میبینه شرایط مشابه خودش داره دلگرمی میگیره الهی هردومون نتیجه بگیریم . ...

من ماه قبل کیست داشتم ال دی داده بود بهم سونو کرد گفت خوب شده و وضعیتم هم گفت اوکیه بعد من چون هفته پیش روز پریودم بود چون دکتر نبود بهم گفته بود باز ال دی بخورم که پریودم عقب بیوفته بعد به لکه بینی افتاده بودم بعد هم که زیادتر شده بود مثل همیشه نبود و نگران بودم برای هیمن ازش پرسیدم گفت به خاطر ال دیه که خوردی بعد بهم قرص لتروزول داد روزی دو تا بخورم و آمپول دو تا داد و گفت دوشنبه برم سونو کنه که ببینه تو چه وضعیتی ام برای iui و توضیحاتشو اون روز بهم بده به خاطر اینکه این ماه یکم بهم خورده پریودم با قرصی که خوردم یکم نگرانم
بعد هم پرسیم گفت ابن سینا و لاله انجام می دن و خودم ابن سینا عکس رنگی اندختم ترجیح می دم اونجا برم  که محیطشو دیدم
 و یه نگرانی دیگه ام اینه که همیشه با دفعه اول iui ممکنه نگیره حالا باید از دکتر می رم بپرسم که می شه همون جا برم
به شما چی گفت دکتر؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چهارو ربع اونجا بودم بله پس درست حدس زدم من شمارو هم تو مطب دیدم هم تو داروخونه که دارو می گرفتم ...

به من آمپول داده سینال اف و Hmg هفته دیگه شنبع بازباید برم واسه سونو بیشتر استرس من به خاطر این کرونای لعنتی اگه سنم پایین بود حتما دست نگه میداشتم یه مقدار شرایط بهتر بشه اما الان میترسم صبر کنم همین ذخیره مختصر تخمکمو از دست بدم 

2728
به من آمپول داده سینال اف و Hmg هفته دیگه شنبع بازباید برم واسه سونو بیشتر استرس من به خاطر این کرون ...

شما برای علت ذخیره تخمدانتون عجله دارین؟خدا ان شاالله می خواد و میشه نگران نباشین  
منم خواهرم خیلی بهم گیر می ده نرو به خاطر کرونا ولی نشده هنوز می ترسم بگذره شرایطم بد بشه

2706