2410
2553
عنوان

پدر بزرگم کرونا گرفته حالش وخیم

710 بازدید | 28 پست

بچه ها پدر بزرگم کرونا گرفته . من تا قبل این نمیدونستم کرونا چه کاری با بدن میکنه . پدر بزرگم دچار سکسه شدید شد اول فکر کردن بخاطر معده هست بعد تب ولرز شدید . دیگه رو پاش نتونست وایسه  سرفه و نفس تنگی شدید و کلیه هاش از کار افتادن الان بستری بیمارستان  تصویری زنگ زدیم ببینیمش صورتش کبود و .. 😞 حتی اگه خوب بشه مجبور دیالیز کنه . تو رو خدا رعایت کنید هنوز کرونا هست . خیلی بدنو نابود میکنه باور کنید بیماری خیلی خیلی بدیه .  من دیروز دخترمو بردم دکتر   هیچکس رعایت نمیکرد یهو ده نفر بدون ماسک سوار آسانسور میشدن 😞😞😞😞با بچه کوچیک

اسی خیلی ببخشید

بجه ها گزارش بزنید ممنونتون میشم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4473858/یعنی-میشه-تعبیرش-رویای-من-باشه

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

خدا لعنت کنه مادر شوهرمو رفته ختم خالش میگه با همه روبوسی کردم

میگه خاله مثل مادر میمونه ادم دلش نمیاد

از اون بدتر پدر شوهر خسیسم که به خاطر غذا هر شب میره قران خوانی  بعدشم میان خونه ما

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2706