2737
2734
عنوان

وای از دست دخترم دیگه کلافه شدمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 1255 بازدید | 80 پست
ازش نپرسیدی چرا این کار رو کرده؟

میگه نمی‌دونستم قبلاً پختیشون  

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
واااا چ ربطی داره؟ یعنیاصلا بچه هاتونو نمیزنین😐😐

عزیزم بچه با زدن بدتر میشه عادت کنه به کتک عادی میشه واسش دیگ نمیترسه اصن

💖میـــشہ واســـہ رســیدنـم بــہ👈سوره ی یــــوسـف❤👉 یعنـــے بــزرگتــرین آرزوم یه صلــوات بفرستیــن💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آشپزی کردن دوست داره؟

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
عزیزم حوصلش سر رفته بهش کار بده کمکت کنه

نه بابا داشت کارتون میدید خیلی شکمو عجله داشت زودتر حاضر شه

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
خاهش میکنم .ولی من ک اره. دوبار خراب کاری کنه هیچ سومین بارش میزنم. 

به نظرم کارتون درست نیست سعی کنید با حرفتون نگاهتون بترسه ازتون نه کتک 

💖میـــشہ واســـہ رســیدنـم بــہ👈سوره ی یــــوسـف❤👉 یعنـــے بــزرگتــرین آرزوم یه صلــوات بفرستیــن💖
2738
عیبی نداره به اونا هم بگه دخترم درست کرده چرا اینقدر سخت میگیری عشقم اتفاقا لذتشو ببر ببین چقدر کدبا ...

نمی‌دونم شاید حق با شماست   

فک کرده باید بریزی با برنج باهم بپزه بگیرش کنارت کارخونه کم کم یادش بده هم کمک دستت باشه هم حوصلش سرنره 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
چطور دلت میاد. من داشتم به پسرم فرنی میدادم بازی میکرد دست زد زیر پیاله هم  رو ریخت روفرش رو من ...

تازه راه میرفتم که کابینت‌های شکستنیمو بسته بودم ولی سبد لگن پلاستیکی و مشما و اسباب بازی‌اش بود تو تموم خونه پخش و پلا فقط باباش میخواست بیاد می خوابوندم جمع میکردم 

غذاریختن که واسه بچه عادیه 

زیر سفره ای بنداز که مستقیم رو فرش نریزه 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
آشپزی کردن دوست داره؟

شکمو بیشتر 

گاهی وقتا در حد املت یا سیب زمینی برای خودش آماده میکنه

به نظرم کارتون درست نیست سعی کنید با حرفتون نگاهتون بترسه ازتون نه کتک 

نمیترسه هرروشی رو امتحان کردم. حالا کوچیک ها دخترم ولی بیش از حد شلوغه. اعصاب منم صفر

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏

عزیزم ماشاءالله دخترت به سن بلوغ رسیده و باید درست از اشتباه رو تشخیص بده واسش وقت بذار بهش یاد بده تو این سن اصلا دست روش بلند نکن دخترا حساسن بچه دو ساله نیست ک بگی فراموش میکنه بهش وظیفه در حد توانش بده بذا تو کارا کمکت کنه و کمی از دنیای بچگونه بیرون بیاد

2706