2737
2734
عنوان

شوهرم دوست نداره خونوادشو دعوت کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 47 پست
خب شما هم کمتر برید خونشون  بالاخره هر رفتی آمدی هم داره نمیشه که فقط برید و دعوت نکنید

ما هرسری با دعوت میریم یعنی خودشون زنگ میزنن دعوت میکنن.جالبه اون لحظه شوهرم میگه بایددد بریم زشته اما ب دعوت کردن ک میرسه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هرسری با دعوت میریم یعنی خودشون زنگ میزنن دعوت میکنن.جالبه اون لحظه شوهرم میگه بایددد بریم زشته ا ...

نه دیگه به شوهرت بگو ما چند دفعه رفتیم خونشون حالا نوبت ماست که دعوتشون کنیم 

2731
این قسمت شوهره خسیس  بگو عزیزم دیگه یه مرغ درست کردن یا نهایت یک کیلو گوش خریدن برای خورشت خرج ...

نه والا خیلی ساده.البته دستو بالش خیلی خالیه .جالبه همیشه خودش میگه خونواده تورو دعوت کنیم😅😅😅

اسی شوهرت گدایه؟؟؟.🤣

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2738

خوش به حالت چه شوهر خوبی داری بخدا

وقتی شوهرت گیر نیست به مهمونی دادن شما چه اصراری داری خودت و شوهرت به زحمت بندازی

😃 خدا را شکر تو این شرایط و این همه سختی یکی از نعمتهای خدا هست که شامل حال همه بنده هاش میشه...مرگ را میگم تو این دوره نعمته!
نه والا خیلی ساده.البته دستو بالش خیلی خالیه .جالبه همیشه خودش میگه خونواده تورو دعوت کنیم😅😅😅

ما هم دستمون خالیه اما همیشه حقوق میگیره اول یخچال و پر میکنه و کابینتارو که اگه مهمون غافلگیرمون کرد مشکلی نباشه.میمونه یه میوه که اونم چیزه زیادی نمیشه 

ولی باز خودت بگو بهتر دعوت کنیم چون اینجوری عزیزتر میشی یه جا بدتو بگن خدانکرده سریع از پشتت در میاد

ن اصلا بحث پولم نیستش کلا دوست نداره خونوادشو دعوت کنم نمیدونم چرا...

شاید بعدمهمونی ازشماایرادمیگیرن بهش میگن

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2706