2726

بچه ها ما 9ماهه اومدیم خونه خودمون و تو این مدت 1 بار خواهرشوهرامو دعوت کردم.پدرشوهر و مادرشوهرمم تقریبا هر3ماه یکبار دعوت میکنم.جاریمم 2بار اومده خونمون قبل عید. البته بعد از عید جاریم مارو3بار شام دعوت کرده و من ماه رمضون زنگ زدم ک امشب بیاین خونمون و خونه باباش شام دعوت بود و نیومدن.حالا چند سری به شوهرم گفتم ک یه شب همشونو دعوت کنیم هرسری بهانه اورده.راستش منم خیلی معذبم پیش جاریم یکی دوبار غیر مستقیم بهم فهمونده ک دیر دیر میایم خونه شما .راستش من خیلی خجالت میکشم .شوهرمم راضی نمیشه و میگه خرجش زیاده.بنظرتون چکار کنم?

عزیزم راحت باشید با هم....یه نوع غذا کافیه.مهم دور هم بودنه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو خدا رو شکر کن شوهرت اینجوریه

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
شمام کمتر برید ... واقعا مجبور نیستین  من حق رو ب همسرت میدم ... خدایی خرج خیلی بالاس

خب اخه ما هرسری ک رفتیم با دعوت رفتیم.جاریم خودش زنگ زد اصرار کرد بیاین حتما.منم درمقابل این اصرار بگم نمیام شوهرم فکر میکنه ک چه مشکلی دارم باهاشون

خب اخه ما هرسری ک رفتیم با دعوت رفتیم.جاریم خودش زنگ زد اصرار کرد بیاین حتما.منم درمقابل این اصرار ب ...

الان ک همسرت خودش اضی ب مهمونی دادن نیس 

بگو پس ما هم متقابلا باید کمتر بریم ک تیکه نشنویم 😐

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

عزیزم‌هرچی‌شوهرت‌میگه‌همون‌وگوش‌کن‌‌چون‌اون‌بهترازشماخانواده‌ی‌خودش‌رومیشناسه‌‌دقیقا‌من‌هم‌هرموقع‌به‌شوهرم‌

میگم‌اونارودعوت‌کنم‌میگه‌نه‌چون‌اونااصلا‌به‌مامحل‌نمیدن‌وماروهم‌دعوت‌نمیکنن

2706