2726
عنوان

این‌چه کار مسخره اییه یاد گرفتین اهههه

| مشاهده متن کامل بحث + 1535 بازدید | 156 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موافقم..منم میشینم در وصف همدردی یه چیزی مینویسم قارتی میزنه قفل شد!! تازه از اون بدتر میدونی چیه؟! ...

دقیققق😂

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
2728
الان پست گذاشت تو تاپیکت 😐

کجاس‌برم‌ببینم😂😂

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
اینکه ک خودش برات کامنت گذاشته😂😂😂

کجاست😂😂😂😂

دروغ

باور کن تازه گفته فوشاتو بگو😑😂😂

اگر به جای گفتن :دیوار موش دارد و موش گوش دارد ،بگوییم :ملائکه در حال نوشتن هستند …نسلی از ما متولد خواهد شد که به جای مراقبت مردم ،« مراقبت الله » را در نظر دارد!قصه از جایی تلخ شروع شد که در گوش یکدیگر با عصبانیت خواندیم :بچه را ول کردی به امان خداماشین را ول کردی به امان خداخانه را ول کردی به امان خداو اینطور شد که « امان خدا» شد ؛ مظهر ناامنی !ای کاش میدانستیم امن ترین جای عالم ، امان خداست….
حتما منم  هان بفرما بکو راحت شو دق نکن😊

بله‌بله‌خود‌شمایی

چه‌فعالم‌هستی‌ماشالله

2706