2703
2553
عنوان

فروش سهام عدالت.کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 77 پست
ببین عزیزم اول میری تو سایت سامانه سهام عدالت وارد سامانه میشی مشخصاتتو میزنی بعد سهامت رو آزاد میکن ...

کد بورسی سایت سجام و این حرفا هم دیگه نیاز نیس راحت از طریق برنامه بفروشش.اینایی که ۵۰۰ تومنین ۱۹۰۰ واسشون ریختن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زدم کد ملی رو میگ این کد ملی ارسال نشده

عزیزم من هم بانک ملی بودم اپلیکشن ایوا رو نصب کن اونجا زده فروش سهام عدالت بزن بفروش 

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....
2456
ببخشید اگه 30درصد رو بفروشیم بقیه سهام چی میشه

بقیش میمونه تو حسابتون تا وقتی که دولت ازادش کنه دوباره.بازم همینکارا رو میکنی اگه خواستی میفروشیش نخواستی هم میزاریش تو بورس کار میکنی هیچ کدومم نخواستی انجام بدی همیطور سهامتو داری تا چندسال دیگه افزایش پیدا میکنه

2714
بله میشه ولی هنوز ۷۰ درصد دیگش ازاد نشده هروقت دولت ازادش کرد بله میشه بزاری بورس

نمیدونم بفروشم یا ن؟میخواستم با پولش برا شوهرم گوشی بخرم.گوشیش خراب شده

عضو گروه قرمزم 😊😊😊❤❤❤
بقیش میمونه تو حسابتون تا وقتی که دولت ازادش کنه دوباره.بازم همینکارا رو میکنی اگه خواستی میفروشیش ن ...

من خودم تو بورس هستم آخه یک سری شرکتها تو بورس نیستند سهم اونا تو پرتفو نمی اد

چیترا ۸۹  (۵دی89;1/55)                     شاید ما جای دیگری مرده ایم......و اینجاجهنم ماست
2706