2737
2734
عنوان

درجواب اون خانومی که گفتن تحصیل زن هیچ امتیازی نداره😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 147 پست
اون دلیلش شرایط بد اقتصاد ایرانه  حالا باز خوبه تحصیلات داری و دیدت نسبت به همه چیز متفاوت تره ...

دیگه این طرز فکرمنه شماکه روشنفکری  به طرزفکرمن کارنداشته باش اینا تجربیاتمه 

متاسفانه شرایط بدیه از نظر کاری منم دور برم زیادن تو بهترین دانشگاهها دکترا گرفتن بیکار نیستن ولی چه کاری حقشون بیشتر از این حرفاس اینا هس ولی من خودم به شخصه از اینکه درس خوندم ناراحت نیستم ولی از اوصاع دلم میگیره

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کاری ندارم که فلانی تحصیلات داره ولی شعور نداره توی این دنیا توی هر قشری بیشعور هست فقط میدونم تح ...

مرسی که هستین و دنیارو قشنگتر میکنین ❤️

من اگر نیکم اگر بد؛ تو برو خود را باش ..😎👏🏻
متاسفانه شرایط بدیه از نظر کاری منم دور برم زیادن تو بهترین دانشگاهها دکترا گرفتن بیکار نیستن ولی چه ...

درسته وضعیت کشورمون دلسرد کنندست 

اما بازم دلیل نمیشه خودمونو بندازیم توچاه 

امیدوارم بهترینا براتون اتفاق بیوفته ❤️

من اگر نیکم اگر بد؛ تو برو خود را باش ..😎👏🏻
2728
هنر یاد گرفتن رو همه میتونن انجام بدن،کارخارق العاده ای نیست،درضمن زایمان باعث خونه نشینی خانم نمیشه ...

من ب عنوان شخصی ک تحصیل نکرده این حرفو نمیزنم ، به عنوان زنی که دیده هنر بیشتر بدرد میخوره این حرفو میزنم , منظور من اینه خانمایی رو دیدم رشته ای ک بیشتر بدرد مردا میخوره انتخاب میکنن مث برق و اینچیزا و اینده ی شغلی خوبی هم نداره ،ولی ب چشم دیدم فوق لیسانس خیاطی رو گرفته و مزون زده و درآمدش از شوهرش بیشتره ، یا جواهرات خونده ، اگه هنرو تو دانشگاه ادامه بدیم بیشتر بدردمون میخوره تا برق و مکانیک و نقشه کشی 

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜
منظورم تحصیل دانشگاه نبود لزوما عزیزم❤️ شما با هنرتم میتونی مستقل باشی  و خدایی نکرده منتی با ...

با شما کاملا موافقم ک زن باید مستقل باشه ، نباید چشممون دنبال جیب شوهر باشه ، اینم ب این معنی نباشه ک‌خرجی از شوهر نگیریم و خودمون خرجشو بدیم، بهمون پول بده ازش درخواست کنیم ولی از پس خودمون بربیایم

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜

درسته واقعا حرفتون هنر رو هم ادامه دادن و مستقل شدن خیلی خوبه. کسی منکر نمیشه میشه درکنار تحصیلات هم هنر داشت من الان درس خوندم خیلی کارای هنریمم خوبه کل خونوادم اینطوری هستیم 

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی
2738

باز اووون چه داغوني بوده ك نظرش اين بوده تحصيل امتيازي نداره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اتفاقا توی ایران ملاکه قبول دارم شعور و درک نمیاره ولی مستقل و آزادی میاره شما بچتون فردا بره توی ...

بله ولی تحصیلات خوبه با شعور و ادب فرهنگ ی سریا رو میبینم حض میکنم میگم ایول ب شعورت 

ادمی ک دل بشکونه و چرت و پرت بگه تحصیلات ب چ دردش میخوره? این همه درس خونده چی یاد گرفته ?

ب قول دوستمون میوه های خراب و کال دورم زیاده

عزیزان درستونو بخونید شعورم یاد بگیرید یکی ببینه حض کنه 

احسان علیخانی تو برنامه عصر جدید گفت باید علم بالا باشه الان پدر و مادرا با بچه هاشو اختلاف نظر خیلی دارن خیلی چیزای امروزی و نمیفهمن میگفت چند سال دسگه شاید حرفم نتونی با بچت بزنی خیلی دنیا داره عوض میشه

حرفت کاملا درسته برای چی بترکی؟!

یک خانم حتما باید استقلال مالی داشته باشه چه مجرد چه متاهل

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)

من عاشق درس خوندن بودم بهترین روزای زندگیم روزایی بود ک یا دانش آموز بودم یا دانشجو. لذتش به همه چی میرزه. اونایی ک این حرفا میزنن همونان ک مغزشون نمیکشید و نمیتونستن درس بخونن

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁
2706