2726

تاپیکتونو قفل کرده بودین ولی متاسفانه نتونستم چیزی نگم

حتی به قیمت ترکیدن کاربریم هم باشه حرفم رو میزنم 

با عرض پوزش پیشاپیش 🙏🏻🌹🌹

از مزیت تحصیل میشه به این اشاره کرد که حداقل فردا روزی مادر شدین چیزی برای یاد دادن به فرزندتون دارید 😉

این موضوع به کنار فکر کنم هممون کم ندیدیم خانومایی رو که بخاطر درامد نداشتن و مستقل نبودن کلی منت سرشون گذاشته میشه واسه اینکه خرجشونو میدن 

که واسه ۲۰ تومن باید اجازه بگیرن و حرف بشنون 

و بخاطر اینکه نمیتونن خرج خودشون رو دربیارن سالها تویه زندگی زوری میمونن و دم نمیزنن چون نه میتونن برن خونه ی پدرشون یا اگه برن کلی منت بالای سرشون هست و یا ادامه میدن به همون زندگی که ... 

ضمنا من نمیدونم واقعا این تفکر از کجا میاد 

نشستن تو مطبخ واسه جلوگیری از خیانت همسر 

آقایی که بخوان خیانت کنن با صدتا نگهبان کارشون رو انجام میدن و اونیم که نخواد حتی موقعیت فراهم بشه کاری نمیکنه 

عقل همسرتون رو در همین حد میدونین که باید چکش کنید تا زندگیتون به خطر نیوفته ؟ 

مردی که مرد باشه نیاز به زنی نداره که کفگیر بدست بالای سرش مراقبش باشه !!! 

تعجب نداره امار قتلای ناموسی و خیانت و تجاوز و.... 

وقتی که به عده ای تو جامعه ما هنوز معتقدن که تقصیر اولیه با زنه و این مرده که میتونه به خودش اجازه بده هرطور داش خواست رفتار کنه و اگه از جایی تامین نشد سریع بره سفرشو جای دیگه پهن کنه !! 

از همینجا میاد که ما این اجازه رو بهشون میدیم و نمیخوایم قبول کنیم که اونم انسانه و دارای قوه عقل و اختیار و در قبال کارهای اشتباهش خودش مسئوله ... هزاریم که شرایط فراهم باشه نقش اول خودشه 

...... 🙂😉

من اگر نیکم اگر بد؛ تو برو خود را باش ..😎👏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ترکیدنت مبارک🌷

گفتم که حتی به قیمت ترکیدنم این حرفو میزنم 

کسی که نمیدونه به حرفه 

و کسی که نمیخواد بدونه یه چیز دیگه 

ولی پیشاپیش دوستون داشتم 🙄😢❤️❤️

من اگر نیکم اگر بد؛ تو برو خود را باش ..😎👏🏻

یه راننده تپ سی درس خونده و فهمیده بهتر از یه راننده تپ سپه بی سواده

اینه فرق درس خوندن یا نخودن تو ایران😂😂

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
2706