2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پدرم گرفتن 

علائمشون هم سرفه و حالت تهوع و بدن درد بود 

دو هفته قرنطینه خانگی داشتن  خوب شدن خدارو شکر 

البته پایگاه بهداشت ک زنگ میزد پیگیری میکرد گفت دو‌هفته دیک هم تو قرنطینه بمونه خلاصه یک ماهی طول کشید

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

شوهرم من شنبه دلپیچه گرفت و بیرون روی 

شبش تب و لرز شدید کرد 

صبح رفتیم بیمارستان ازمایش خون داد گفتن گلبول سفیدش یه کوچولو بالاست 

همون روز با فرداش بدن درد شدید داشت 

روز بعد سر درد داشت الانم که همه ی اینا خیلی بهتر شده گاهی ضعف داره 

منم از روز اول تب کم داشتم  و بیرون روی ولی ضعف و سر درد داشتم

امروز که روز چهارمه یا پنجم نمیدونم گاهی حس میکنم سینم سنگینه نمیدونم تلقین میکنم یا واقعا یه چیزیمه

2738

منم گرفتم خوب شدم. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
پدرم گرفتن  علائمشون هم سرفه و حالت تهوع و بدن درد بود  دو هفته قرنطینه خانگی داشتن &nbs ...

مساله اینه من شوهرمو به زور ۴ روز نگهش داشتم تو خونه 

میگع شنبه باید برم بار بیارم 

خاله م گرفت بعدازاینکه خوب شد به همه ماگفت که کروناداشته اسفند گرفت میگفت خیلی سخت بوده تمومه استخوناش دردگرفته فقط دخترش به اتاقش رفت وآمدداشته خداروشکردخترش کرونامنفی بوده بعدازآزمایش

2706