2737
2734

حدود 8سال پیش یه شماره رو گوشی شوهرم پیام داده بود گفت مزاحمه منم زنگ به زنه وداد وبیداد وخلاصه تموم شد تا چندوقت پیش دیدم یه شماره تو گوشی شوهرم بلاک شده دیدم همون شمارس بعدیه مدت از بلاک دراورد یه روز گوشی شوهرم برداشتم زنگ بزنم روحالت پروازبود درش که اوردم تو واتساپ همون شماره پیام داده سلام جواب دادم وزنگ زدم دیدم بلاک کرده شوهرم گفت زنگ میزنه حرف نمیزنه همون روز رفت خط جدید گرفت ولی من هنوز کمی شک داشتم خلاصه امار شماره رودراوردم دیدم به اسم کسیه که عشق مجردی شوهرم بوده زیرزبون شوهرم رفتم وکمی تهدیدکردم وترسوندمش که میرم به شوهرش میگم اونم اعتراف کرد که آره ازقبل ازدواج با من بااینکه زنه شوهرداشته ولی باهم بودن خودش میگه درحد تماس وپیام اونم کم البته خدا میدونه. شوهرم به غلط کردن افتاد وگفت خونه به نامت میزنم حق طلاق هم بهت میدم منو ببخش داشتم قبول میکردم که...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

که چ یبگو دیگه؟

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘

که؟؟؟؟؟

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738

زن شوهردار و این غلطا؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

که چی؟؟چی میشه کامل بنویسین😒

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2706