2737
2734
عنوان

چقد صبوری کردن خوبه ولی نمیتونم. خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1334 بازدید | 57 پست
ببین ...اخه تو بخاطر یه مسیله مسخره میخوای گیر بدی  مسیله مهمی نیست که تو اندازه چند نفز بیشت ...

اره منم گیر میدم و بعد پشیمون میشم . مخصوصا هروقت مهمون داریم الان دیگه شوهرم میگه تو از مهمون بدت میاد. درصورتی ک کلی تدارک میبینم و از شب قبل کار میکنم ولی اخرش خرابش میکنم . ولی امشب سکوت میکنم. 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفافا فردا هم مامانم اینا میخوان بیان مامانموخواهرم . من پختم ولی دوس دارم بیدار بشه غرغر کنم سر شو ...

بپز اگه نیومد 

غذاها موند

اون موقع غر بزن، بگو حیف غذاها باید خبر میداد، 

شوهرم اصلا نمیخواست دعوتش کنه . منم زنگ زدم گفت حتما بگو ک من سرکارم تا بدونه از طرف خودت دعوت میکنی ...

خواهرشوهر عتیقه ات اومد مهمونی یا نه دیروز

این کاربری سومه چرا تعلیق میشم 🤔🤔🤔🤔🤔
2731
خواهرشوهر عتیقه ات اومد مهمونی یا نه دیروز

نه نیومد عتیقه خانوم   منم هیچی نگفتم ب شوهرم خودش گفت دیگه دعوتش نمیکنیم این دومین باره این کارو کرده. ولی راضی نیست اینجوری هم بالاخره خواهربرادرن 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

دیگه تماس نگیر کاری ندارم خانواده شوهرت چطورین اما کار. درستی نیست هی بپرسی شما دعوت کردی ب تعداد غذا درست کن 

نیومدن میدی مهمونات میبرن یا فیریز میکنی 

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 
2738
ا مهمونی تموم شد🤣🤣🤣

😂ایسگا شدیم

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 
دیگه تماس نگیر کاری ندارم خانواده شوهرت چطورین اما کار. درستی نیست هی بپرسی شما دعوت کردی ب تعداد غذ ...

عزیزم من ک اصلا زنگ نزدم بپرسم میای یا نه . دعوتش کردم گفت خبر میدم خبر نداد منم زنگ نزدم. 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

منم چند روز پیش دعوتی گرفتم برادرشوهرامو با خواهرشوهرم که بینمون کدورت بود هرچند دعوتی اصلی برای برادرشوهرم بود ولی شوهرم به اونام گف بیان....منم غذا زیاد درست کردم خواهرشوهرم نیومد حتی بروی خودم نیاوردم گفتم بهتر نه به شوهرم غر زدم نه هیچی غذا ی اضافه هم ظهر بعد خوردیم