2733
2734

خب مامانای عزیز من بر اساس تحقیقاتی که کردم دلم میخواد نتایجمو با شما هم به اشتراک بذارم که هم انفاق علمم باشه هم خداوند درهای خوشبختی بیشتری رو در مسیرمون قرار بده

خب انگیزه من از حفظ قرآن اینه که روحش رو پاک و زلال حفظ کنه ویه واکسن روحی باشه(مثل واکسنایی که تو دوران نوزادی برای حفظ سلامت جسم تزریق میکنیم)  در برابر آلودگی های روحی که در مسیر زندگی قرار داره

نه برای مسابقه و پز دادن و.... چون کلا با مسابقه و تاثیرات مخربی که روی بچه های زیر۶سال میذاره مخالفم

اول باید هدفتون رو از حفظ قرآن مشخص کنید بعد نیت کنید واز خدا کمک بگیرید و شروع کنید

خب اول از همه با یه مثال ساده و تجربه شخصی خودم شروع میکنم.تو دوران بچگی یادمه که یکسری آهنگ رو تو مسیر مسافرت گوش میدادم و بعد چندیییییییین بار کاملا حفظش میشدم وباهاش لبخوانی میکردم این در حالی بود که تو سن ۴،۵سالگی هیچ درکی از عشق یا وفاداری یا شکست عشقی یاخیانت نداشتم ولی حفظش میکردم😂

مدرس زبان انگلیسی❤️

الان که نگاه میکنم بعد گذشت سالهااااااای زیاد و بدون هییییییچ گونه تکرار دوباره ای هنوز یه چیزایی ازش یادمه و میتونم بخشی از اون رو بخونم.این مسئله رو امروزه هم میشه به وفوووور تو پیج بچه های اینستاگرام نظیر روشا وپانیذ و...هم مشاهده کرد.

خب اگر به جای یکسری آهنگ که هیچ تاثیری در زندگی بچه هامون نداره و فقط در حق بچه هامون ظلمه،آیات قرآنی رو پخش کنیم براشون به نظرتون چه اتفاقی میوفته؟بله حافظ قرآن میشن وبه رشد روحی بلند مرتبه ای میرسن مثل خیلی از بچه های امروزی عصبی و پرخاشگر نمیشن

کلی آرامش میگیرن وبه درکی عمیق از زندگی میرسن

باید بگم این حرفای من رو تجربه هم اثبات کرده فقط کافیه سرچ کنید کوچک ترین حافظ قرآن کسی که تو دو سالگی حافظ شد فقط و فقط با شنیدن مکرر قرآن.بچه دوساله که سواد نداره یا توانایی نشستن سر کلاس رو نداره که.من خودم با آموزش خشک ومستقیم قرآن و مهد قرآن و....کاملااااا مخالفم به نظرم بچم باید بچگی کنه

میپرسین چطوری هم بازی و شیطونی کنه هم قرآن حفظ کنه؟شما میتونید قرآن رو روشن کنید تا صدای قرآن توی فضای خونه باشه و شروع کنید به توپ بازی با کودکتون بپربپر دنبال بازی قایم موشک و....

باید یه قاری خوب انتخاب کنید برای بچه چون بچه های زیر ۶سال عیناااااا از رو قاری تقلید میکنن و دیگه تو بزرگسالی نیازی به کلی عذاب و سختی ندارین که کلی کلاس تجویدوصوت و...بره(من از صوت یوسف کالو علی خوشم میاد)

تازه اینجوری با مرورهای ساده همه چی تو حافظه هستش چون که تو کودکی حفظ شده! اینه معجزه ۶سال طلایی کودکان

بعدشم سعی کنید در گام دوم برای بچه ها کتاب داستان های قرآنی زیادی بخونید تا مفاهیم مطالب حفظ شده رو به شیرینی درک کنن. اینجوری با شخصیت های داستان همزادپنداری میکنن و طبق آیات قرآنی عمل میکنن

بازم تاکییییید میکنم دنیای بچه هارو ازشون نگیرید با آموزش های خشک با متد های غلط آموزشی و.... چون ظلم بزرگی در حقشون میکنید.فقط اجازه بدید از دوران شیرین کودکی شون لذت ببرن همین

من خودم بچم چون دوزبانه هستش و انگلیسی وفارسی باهم باهاش صحبت میشه یکم باتاخیر شروع به صحبت کردن میکنه اما به محض شروع صحبت طرح قرآنشو شروع میکنم

اینم میگم که هر کاری نیاز به پشتکار و تلاش مداوم داره واینطور که در ماه یه بار یه سوره رو بذارید انتظار حفظ نداشته باشید

هر روز چندین ساعت بذارید هی تکرارکنید سوره هارو

مدرس زبان انگلیسی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم از کجا صوتهای یوسف کالو علی رو دانلود کنیم

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2738