2726
عنوان

بچه ها بیاین راجب شکم

101 بازدید | 13 پست

سلام میگم من همه جام خوبه ولی بخاطر دوتا سزارین پشت سرهم افتادگی شکم پیدا کردم و اینکه شکم دارم.و ورزش حرفه ای بکنم سریع از صورت لاغر میشم که همینجوریشم لاغره.حالا راهی سراغ دارین که فقط شکم کوچیک بشه راحتم باشه سریعم جواب بده به جز معجزه😂😂

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

روزی یه ساعت پیاده روی کن شاید جواب بده برا شکم میگن خیلی خوبه

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باهاش حرف بزن😐ازش خواهش کن تا سریع کوچیک شه😐😐😐😐

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2728
زیادبخاب، کم بخور

واقعا؟؟یا مسخره میکنی؟😂

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

یکی از فامیلامون بعد از دوتا زایمان هر چقد ورزش کرد نتیجه نگرفت رفت جراحی ابدومینوپلاستی انجام داد خیلیم خوب نتیجه داد کاملا شکمش تخت شده

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤
باهاش حرف بزن😐ازش خواهش کن تا سریع کوچیک شه😐😐😐😐

خخخ زبان نفهمه کوچیک نمیشه بیشعور

حلقه بزن

راحته؟بخرم یاد میگیرم؟

یکی از فامیلامون بعد از دوتا زایمان هر چقد ورزش کرد نتیجه نگرفت رفت جراحی ابدومینوپلاستی انجام داد خ ...

خوش بحالش من که از عمل میترسم 

خخخ زبان نفهمه کوچیک نمیشه بیشعور

😐😐😐😐😐کم بخور؛؛؛حلقه بزن؛؛؛برقص😐😐😐

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
خوش بحالش من که از عمل میترسم 

اره منم به این نظرم با ورزش درست میشه باید در کنار ورزش از چربی سوز و مکمل استفاده کنی تا نتیجه عالی بده

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤