2726
عنوان

دوستان مذهبی میشه لطفا کمک کنید

403 بازدید | 39 پست

دوستان من خیلی وقته قصد دارم چله زیارت عاشورا آیت الله حق شناس رو بگیرم 

واقعا با تموم وجودم سعی میکنم همه چی رو رعایت کنم 

حتی قرص میخورم که پریود نشم 

فقط یه مسئله ای هست اونم اینه که من سگ دارم توی خونه و برام فعلا امکانش نیست بزارمش جایی یا خودم برم جایی بمونم

به نظرتون انجامش بدم؟ یعنی اباعبدلله دستمو میگیره؟

I'm sorry, please forgive me, thank you, i love you 🙏🏻♥️

من مذهبی نیستم ولی فکر کنم مشکلی نداره فقط تو اون اتاقی که نماز میخونی نبرش

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب برای نماز خوندن و دعا خوندن و اینا باید یه اتاق بذاری که سگت داخلش نیاد و قبل از انجام اعمالی که طهارت میخواد اگر باهاش برخورد داشتیم خودتون رو پاک کنین 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
نتو کی نوشته؟همین امثال خرافه درس کنا

به عقايد هم احترام بزاريم لطفا 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
هر روز یه دعا جدید اختراع میشه

دعا نیست عزیزم زیارت عاشوراست چهل روز باید خوند جدید نیست قدیمی خیلی ها هم حاجت گرفتن

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

عزیزم لازم‌نیست پریود نشی 

مگه نماز باید بخونی؟

اسلام نمیخواد به خودت ضرر بزنی که قرص میخوری

بعدم سگ‌کلا نجس هست نه فقط این چهل روز

امام حسین قربونش برم کشتی نجاتش خیلی وسیع هست قطعا دستت رو میگیره

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی

به نظرم جایی از خونه برو این اعمال رو انجام بده که سگ نتونه وارد شه و خودت با طهارت باش ... تا حرمت این اعمال حفظ شه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
خب برای نماز خوندن و دعا خوندن و اینا باید یه اتاق بذاری که سگت داخلش نیاد و قبل از انجام اعمالی که ...

یعنی اگه اتاقم رو تمییز کنم ۴۰ روز سگم نیاد توش قبوله؟؟؟؟

I'm sorry, please forgive me, thank you, i love you 🙏🏻♥️
2706