2733
2734
عنوان

بچههها جااان میشه یکی که میدونه بگه شوهرم اصرار داره بدونه

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 39 پست
گفتی ۴۰ میلیون شاخ و برگم ریخت چهار میلیون پول زیادی نیست که تو چهار پنج ماه خرج بشه مخصوصا اگه خرید ...

😂😂😂ولی خرید خوردنیای خونه بامن نیست قسطم بامن نیست ولی لباسا همش با منه یا تجهیزات مثل گلدون چمیدونم آتلیه و این حرفا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز تو اسمس بانک شماره مستند داره با اون میشه پی گیری کرد

02183333

شماره سريال دستگاه كارتخواني ك ازش كشيدي رو داشته باشي ب اين شماره ميزنگي شماره رو ميدث بعد بهت ميگ اسم مغازه رو.. راستي يادم رفت من از بانك پرينت گرفتما از بانك پرينت بگير شماره سريال كارتخواني ك باهاش كشيديو بهت ميده.

02183333 شماره سريال دستگاه كارتخواني ك ازش كشيدي رو داشته باشي ب اين شماره ميزنگي شماره رو ميدث بع ...

مرسی عزیزم نمیدونی هزینش چقدر میشه بعد اینکه همه آدسا رو میخوام میدن یکی دوتا نیست ک

2731
مرسی عزیزم نمیدونی هزینش چقدر میشه بعد اینکه همه آدسا رو میخوام میدن یکی دوتا نیست ک

هزينه نداره كه زنگ ميزني ميپرسي وظيفشونه بگن بهت😅 ولي پرينت بانكو نميدونم هزينه داره يانه

پیرینت  بگیر حتی ساعتشو هم نشون میده

ببین گل داریم تا گل🌺🥀یکی میشه گل رز🌹یکی ماریجوانا🌱یکی هم میشه خرزهره واسه در توالت🖐️😐منم که به همه میگم گل من🌺😜حالا خودت ببین کدوم گلی😄🖐️
2738