2737
2734

هزینش چقدر شده؟😁

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ترس طبیعیه ولی اگر تصمیمت گرفتی برو. انجام بده من دخترم یک ساله بود انجام دادم

چقدر طول کشید بهبودیت؟

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2738
بچه نترسید از کبودی و پانسمان عزیزم؟

اولش من و. دید. ترسید. و سمتم نیومد که بهتر هم بود

چون نه من میتونستم تو. اون وضعیت بچه داری کنم و هم اینکه یه وقتی ضربه ای بزنه

بعد از یک روز کلا براش عادی شد

تازه من تا پشت پلکم ورم داشت و. کبود بود

تقریبا بعد یه هفته خودم بلند شدم و. کارهام کردم

من شاغلم بعد یه هفته کبودی و اینا میره؟ نمیتونم زیاد مرخصی بگیرم

نمیخوام کسی متوجه شه 

اولش من و. دید. ترسید. و سمتم نیومد که بهتر هم بود چون نه من میتونستم تو. اون وضعیت بچه داری کنم و ...

عزیزم بعد ی هفته خودم میتونم کارامو بکنم؟

تا کی باید فقط به پشت خوابید؟

پسرم دنیامه
کجا و قیمتش چند منم بچم کوچیکه میترسم بزنه بشکنه دماغمو

دکتر به من گفت با ضرب دست بچه چیزی نمیشه

البته باید. مراقب باشی ولی نترس

من چند. بار. ضربه خورده اصلا اتفاقی نیفتاده کج هم نشده تقریبا ده ساله عمل کردم

2706