2726

چیه این که گفتی؟

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تبلیغ ساب های تغییر رنگ چشم خیلی باحاله

عکس قبل رو تو مطبخ تاریک گرفته

عکس بعد رو تو نور خورشید

زیرشم نوشته تغییر رنگ چشم قهوه ای تیره به روشن

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
چطور؟ تجربه ای داشتی؟ میشه بیشتر توضیح بدی🙏🏻

راستش من حدود یکسال پیش گوش میدادم برای سه هفته گوش دادم داشت نتیجه میداد ولی خیلی بهونه گیر شده بودم همش میگفتم چرا نماز بخونم  چرا این فلانه یعنی روزانه یکی دوبار گریم میگرفت. اون موقع اصلا به این فکر نمیکردم این ساب ها شیطانیه و میگفتم قبل قاعدگی اخلاقم به هم ریخته بخاطر همونه. 

گذشت تا یکماه پیش. اومدم یه ساب جدید و معتبر گوش دادم و باز هم همون اخلاق ها سراغم اومد مثلا تاپیک میزدم میگفتم بچه ها از این ناراحتم بقیه میگفتن وا این که چیزی نیست ولی من گریه میکردم براش. نمازم همیشه اول وقت بود طوری شد که من دوهغته نماز نخوندم. اصلا انگار افسردگی گرفته بودم. 

تا رسید به هفته پیش یکی یه لینک  اینجا گذاشت نوشته بود عوارض سابلیمینال گفتم برم ببینم چیه. نوشته بود سازنده اصلی سابلیمینال خودش اعلام کروه که ساب ها شیطانیه درسته نتیجه میده ولی از اون طرف بدتر روی روان تاثیر داره. 

گفت مثلا کسایی که گوش میدن یا افسردگی میگیرن یا به فکر خودکشی و... میوفتن خلاصه دیدم حرفاش کاملا راسته و روی من اثر داشته. 

من خودم کسی بودم که طرفدارش بودم ولی دیگه به کسی توصیه نمیکنم چون حق الناسه من زندگی بقیه رو به خطر بندازم. 

یه گروه بود مثلا زنه میگفت من هر چی دارم از ساب دارم بعد میگفت دوست دارم شوهرم و بچه هاموبکشم خودم برم ترکیه عشق و حال. یا میگفت درسته خدا رو قبول دارم ولی احکامشو قبول ندارمو نمازام رو یکساله ترک کردم و... 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
راستش من حدود یکسال پیش گوش میدادم برای سه هفته گوش دادم داشت نتیجه میداد ولی خیلی بهونه گیر شده بود ...

وای چقدر بد

منم شنیده بودم این ها فرقه های نوظهور و انحرافی هستن

برای حذف دین از زندگی ها🤕

جملات آخری که گفتی دقیقا توی یکی از دوستام که اعتقاد شدیدی به قانون جذب و فنگ شویی و مدیتیشن و ... داره ؛ دارم میبینم 😔

وای چقدر بد منم شنیده بودم این ها فرقه های نوظهور و انحرافی هستن برای حذف دین از زندگی ها🤕 جملات ...

دقیقا. من وقتی دیدم پر طرفدار ترین سازنده ساب خودش اعتراف کرده که ضمایری که توش به کار میره شیطانی هست و برخلاف خواست خداست واقعا ترسیدم. نمیارزه بخاطر یه تغییر روانم به هم بریزه. یعنی واقعا اون روزا من حتی شبا میگفتم اگر من بمیرم خانوادم نابود میشن و کل شب رو اشک میریختم حس میکردم دیگه کم کم زندگیم تموم میشه

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
دقیقا. من وقتی دیدم پر طرفدار ترین سازنده ساب خودش اعتراف کرده که ضمایری که توش به کار میره شیطانی ه ...

اینکه بدتر تخریب روانه تا درمان روان!🙄

لذت و آرامشی که آدم از بعضی ذکرها و دعاهای اهل بیت میگیره با هیچ چیز قابل مقایسه نیست🥰