2726
بعد از 14 روز تازه هاله بیوفته! فکر نکنم خبری باشه اگه بالای 30 سال هستی حتما چکاپ برو

من 22سالمه پریودمم آخرای ماه پیش تموم شد به نظر خودم 18میشه تازه 3هفته شاید برا همین کمرنگه

جلو انداختن رو میگم  عقب زدن خوب نیست

آره جلو بنداری خوبه من دفعه اول اقدام کردم چهارروز جلو انداختم وبعد حامله شدم 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توروخدا یکی بگه منم برا اولییین بار تو عمرم ۱۱ روز تاخیر داشتم😭😭بی بی چکام منفی ازمایشم روز ۹ دادم ...

عزیزم آرامشت رو حفظ کن اگه چکاب هات رو رفتی کاملا طبیعیه. من ۵ روز عقب مینداختم. سعی کن با خدا مناجات کنی خیلی بهت کمک میکنه

2728
من 22سالمه پریودمم آخرای ماه پیش تموم شد به نظر خودم 18میشه تازه 3هفته شاید برا همین کمرنگه

خب پ تازه از تخمک‌گذاریت گذشتی

هنوز زوده

یه هفته دیگه صبر کن

حداقل دو روز باید صبر کنی تا اون هورمون آدم سازی دوبرابر بشه 

نه همیشه پریودام منظم بود تو اقدام رفتم اینطوری شدم 

منم دقیقااا همینطوری بودم دکتر بشما چی گفت علتشو؟

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
عزیزم آرامشت رو حفظ کن اگه چکاب هات رو رفتی کاملا طبیعیه. من ۵ روز عقب مینداختم. سعی کن با خدا مناجا ...

چشم عزیزم خیلی ممنونم ازت❤❤برام دعا کنید من بچم اگ میموند مرداد بغلم بود ممنونم ازتون مهربون❤

منم دقیقااا همینطوری بودم دکتر بشما چی گفت علتشو؟

دکتر نرفتم چون میگن بعداز 1سال تلاش باردار نشدی بعد باید بری من حالا ماه 5اقدامم این ماهم بی بیم حالا افتاده حالا موندم یکشنبه دوباره بزنم ببینم چی میشه

چشم عزیزم خیلی ممنونم ازت❤❤برام دعا کنید من بچم اگ میموند مرداد بغلم بود ممنونم ازتون مهربون❤

اگه دوست داری چهل روز زیارت عاشورا بخون پشت سرهم هدیه کن به حضرت علی اصغر اگه حاجت گرفتی واسه بچه دارشدن روز شهادت علی اصغر  هرچقدر تونستی شیر یا آب نظر کن پخش کنی حتی یه بطری . ان شالله که روزیت میشه. برا منم دعا کن بتونم بچمو سالم بقل بگیرم عزیزم . مهربونی از خودته ❤❤

اگه دوست داری چهل روز زیارت عاشورا بخون پشت سرهم هدیه کن به حضرت علی اصغر اگه حاجت گرفتی واسه بچه دا ...

ایشالا بچتو سالم بغل بگیری عزیزم اتفاقا تو ماه رمضان ختم قران کردم

اگه دوست داری چهل روز زیارت عاشورا بخون پشت سرهم هدیه کن به حضرت علی اصغر اگه حاجت گرفتی واسه بچه دا ...

عزیزم انشاالله اتفاقا نذر حضرت علی اصغر کردم خدا خودش کمک کنه چشم عزیزم حتما❤❤سالم و سلامت بغل بگیریش انشاالله

2706