1735
1765

توروخدا یکی بگه منم برا اولییین بار تو عمرم ۱۱ روز تاخیر داشتم😭😭بی بی چکام منفی ازمایشم روز ۹ دادم که عددش ۰.۵بود و منفی😭خواهش میکنم اگ کسی هس کمکم کنه من ی سقطم بهمن پارسال داشتم😔

عاشق بوی تن بچم 😢خدایا یکیو ب مصلحت نخاستی بمونه برام بیا و خدایی کن ی سالمشو بزار تو بغلم نزار با دیدن هر حامله ای بغض کنم 😔خانوما ی صلوات برام بفرستید ک مادرشم من قول میدم مادر خوبی شم

نه عزیزم 

منم عقب میزنم 

دکتر گفته سرموقع شدن خوبه نه عقب زدن

هورمونات بهم ریخته

تویی که بارداری امضای منو میخونی دست بذار رو شکمت برام دعا کن منم توی ماه جدید بیا خبر بارداریمو بدم بگو ان شاءالله❤الهم صلی علی محمد وال محمد🤲اسمم فاطمست

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

نه عزیزم اینجوری میگن ولی اصلا ربط نداره

شما استرس داری احتمالا 

بعد از چهار سال دوا دکتر و از دست دادن یه لولم خیلی یهویی و فقط بخاطر نگاه خدا و امامای مهربونم اومدی تو دلم عزیز مامان😍خدا تورو داده و برامون حفظت کنه بهترین هدیه تولدمامان و سالگرد ازدواجمون😍😍😍
1718
خیر یعنی استرس و انتظار زیاد از حد شما که باعث تاخیر میشه لطفا ریلکس باش

من 5ماهه تو اقدامم 2ماه قبل 10روز تاخیر افتاد این ماهم 14روز بی بیم هاله انداخته استرسم ندارم 

من 5ماهه تو اقدامم 2ماه قبل 10روز تاخیر افتاد این ماهم 14روز بی بیم هاله انداخته استرسم ندارم 

دکتر بشما چی گفت عزیزم قبل اقدامم تجربشو داشتید؟؟

عاشق بوی تن بچم 😢خدایا یکیو ب مصلحت نخاستی بمونه برام بیا و خدایی کن ی سالمشو بزار تو بغلم نزار با دیدن هر حامله ای بغض کنم 😔خانوما ی صلوات برام بفرستید ک مادرشم من قول میدم مادر خوبی شم
1760

جلو انداختن رو میگم 

عقب زدن خوب نیست

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ازت ممنونم که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی👼🏻🤰🏼🐥♥️یه صلوات برای نینی توی دلم میشه بفرستین🌸♥️ خوش اومدی عزیز دل مامان دردونه من ۹۸/۹/۲۸🥰😍🤰🏼🐥♥️امروز صدای قلب قشنگتو شنیدم عزیز مامانی ۹۸/۱۰/۲۲ 👼🏻🤰🏼قربون اون شکل ماهت بشم کنجد من امروز روی ماهتو دیدم خداروشکر🤰🏼🤱🏼 دخترم مامانی منتظرته🤱🏼 خدا واقعا تورو بهم بخشید ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥
نه عزیزم  منم عقب میزنم  دکتر گفته سرموقع شدن خوبه نه عقب زدن هورمونات بهم ریخته

عزیزم قبل اقدامم تجربشو داشتی یا ن؟

بعد از 14 روز تازه هاله بیوفته! فکر نکنم خبری باشه

اگه بالای 30 سال هستی حتما چکاپ برو

عقب افتادن یعنی هورمونا بهم ریخته حالا بهردلیل

استرس،یا مشکلات دیگه

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💕دلبندم،تورا میسپارم به خدایی که بیشتر از من هوایت را دارد💕دخترِ من،رفیق من،همنفس شفیق من💗نگین انگشتر من،عقیق من عقیق من💗
1665
بعد از 14 روز تازه هاله بیوفته! فکر نکنم خبری باشه اگه بالای 30 سال هستی حتما چکاپ برو

من 22سالمه پریودمم آخرای ماه پیش تموم شد به نظر خودم 18میشه تازه 3هفته شاید برا همین کمرنگه

جلو انداختن رو میگم  عقب زدن خوب نیست

آره جلو بنداری خوبه من دفعه اول اقدام کردم چهارروز جلو انداختم وبعد حامله شدم 

یه لبخندمیتونه خیلی از حس هاروپنهان کنه ؛ترس ،دل شکسته ،ولی یه چیزی رو خوب نشون میده... قدرت 
توروخدا یکی بگه منم برا اولییین بار تو عمرم ۱۱ روز تاخیر داشتم😭😭بی بی چکام منفی ازمایشم روز ۹ دادم ...

عزیزم آرامشت رو حفظ کن اگه چکاب هات رو رفتی کاملا طبیعیه. من ۵ روز عقب مینداختم. سعی کن با خدا مناجات کنی خیلی بهت کمک میکنه

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت❤حافظ خانواده کوچک ما باش❤
نه همیشه پریودام منظم بود تو اقدام رفتم اینطوری شدم 

من پریودام منظم بود عقب مینداختم ۵ روز . و بعد ۴ماه حامله شدم 

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت❤حافظ خانواده کوچک ما باش❤
1651