2737
2734
عنوان

پنکه فلر بخرم یا پارس خزر ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1794 بازدید | 18 پست

کولر ابی ما هم شیلنگ آبشو جلبک گرفته بود نمیدونستیم پوشال عوض کردنی دیواره کولر افتاد شیلنگ پاره شد دیدیم  اب کم میرفته اونم تا برسه گرم میشده عوض کردیم کلی فرق کرد

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کولر جواب نده که پنکه ماری نمیکنه! به نظرم واسه کورتون سایه بون بذار و پوشال نو بذار و مطمئن شو بهش ...

توی تراس هست افتاب نمیخوره 

نمیدونم والا... پارسالم زیاد اوکی نبود خیلی سختی کشیدم

وای مرسی عزیزم حتما امتحان میکنم ایشالله که اوکی بشه

خواهش میکنم لطفا عزیزم بیا تاپیک آخرم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2728