1735
1765
عنوان

پنکه فلر بخرم یا پارس خزر ؟؟؟؟

151 بازدید | 18 پست

چقدرم گرون شده... هردو توی رنج ۱ میلیونه 

ولی کولرمون درست حسابی خنک نمیکنه فکرمیکنم واسه فضا کوچیکه 

یه پنکه هم میخوام بگیرم‌

بین فلر و پارس خزر کدوم بهتره

من پارس خزر دارم واقعا راضیم ازش

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگذار همه مسخره کنند چادرت را، سیاه بودنش را، چهره بدون آرایشت را، می‌ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه  «عج» 

تا حالا فکر کرده اید که هر پارچه مناسب لباس بارداری نیست ؟

اگه دنبال پارچه مناسب هستین کلیک کنید

1718

۱۱ ساله پارس خزر دارم ،واقعا خوبه

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 

پارس

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بچه نیس مال تولدمه 😊من مجردم😁بچه ها من یه کنکوریم لطفا برا قبولیم تو فرهنگیان صلوات بفرستین🙈🙈🙈عاشقتونم ک صلوات فرستادین انشالله حاجت روا بشین😍بعد کنکور برمیگردم بهتون مژده قبولیمو بدم میدونم شمام خوشحال میشین برام دوستون دارم مهربونا😍❤
1760
واقعا؟ اصلا اسمشو نشنیدم

منم نشنیده بودم یکی از فامیلا خیلی سال پیش گفت همچین چیزی هست و برا خودشونو درست کرده بود

بعد منم پشت گوش مینداختم کسیم میومد سرویس میکرد یادم میرفت بگم طرفم بلد نبود ولی بعدا یکیو پیدا کردم کارش خوب بود خودش عوض کرد برام الان انگار کولرم رو دور تنده اصلا رو دور تند نمیزنیم دیگه

برو حالشو ببر منم دعا کن😘😘

فقط پارس خزرررر

میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشههمسرم❤
1665

کولر ابی ما هم شیلنگ آبشو جلبک گرفته بود نمیدونستیم پوشال عوض کردنی دیواره کولر افتاد شیلنگ پاره شد دیدیم  اب کم میرفته اونم تا برسه گرم میشده عوض کردیم کلی فرق کرد

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
کولر جواب نده که پنکه ماری نمیکنه! به نظرم واسه کورتون سایه بون بذار و پوشال نو بذار و مطمئن شو بهش ...

توی تراس هست افتاب نمیخوره 

نمیدونم والا... پارسالم زیاد اوکی نبود خیلی سختی کشیدم