2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من بعد ۴۰روز اومدم شهرمون امروز برا نهار یا شام همیشه میرفتیم خونه مادرشوهرم این دفعه گفتم بریم خونه مامانم😂مادرشوهرم بین راه زنگ گفت دیر اومدیم نهار درست کردم گفتم میریم خونه مامانش خورد تو ذوقش😑گفت هرجا راحتین برین

اخرش 
2720

هفته‌ای یک بار یا دو هفته یکبار تقریبا

بااینکه خیلی خوبن و باهاشون بهم خوش میگذره ولی ترجیح میدم خیلی نرم تا از چشم‌نیوفتم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترییییین اتفاق زندگیم افتاد          عاچقتم خدا❤
چه خوب 

البته پدرشوهرم داییم هستا 

ولی خدایش خیلی خوبن خیلی دوستم دارن 

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2714

ما تو یک ساختمونیم ۱۰ سالی هست ازدواج کردم و خونه خودمم دوران عقد ک هر روز اونجا بودم در حدی ک عیدی میخاستن برام بیارن میگفتن برو خونتون مثلا عروسی ما شب میایم😂اوایل عروسی یعنی تا دو سال اول یک روز در میون ولی بعد ب مشکل خوردیم الان تا دعوت نکنه نمیرم مادر شوهرم میاد بهمون سر میزنه یا دیگه نهایت هفته ای یکبار در حد نیم ساعت میرم سر میزنم خیلی هم راحتم خونه مادرمم هفته ای یکبار میرم 

سه ساله عروسشونم

1 سال و نیم عروسی کردم

20 30 دفعه شاید تو این سه ساله

هر وقت دعوت کنن دیگه 

ماهی دو ماه ی بار... 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
البته پدرشوهرم داییم هستا  ولی خدایش خیلی خوبن خیلی دوستم دارن

شکر خدا . خانواده شوهر من هم خوبند اما متاسفانه 3 دختر مجرد دارند و دخترها با پدر و مادر اختلاف دارند سر ازدواجشون . باورت میشه حدود یک هفته بعد عروسی پاگشام کردن و یه بار دیگه خونشون بودم نگهم داشتن . دیگه وعده ای برای نهار و شام نبودم

2706