1735
1765
من بیشتر ازشوهرم اونجامیرم .بدون من نمیره  منم برم شب میاد دنبالم برمیگردیم

ن من نمیرم

کاری نکنید بد بودن و ب طور کامل بهتون نشون بدم 😹پاش بیوفته من از همتون عوضی ترم😇 😻             کاربر قدیمی زخم خورده ...ترک(:

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

عقدم یبار دررهفته 

ولی جاریم هرشب شام و ناهار اونجاست فقط برا خواب میرن خونه خودشون

کرونا برو دیگه اه😑😑اخر سال عروسیمه دعا کنین کرونا نباشه بتونیم جشن بگیریم حسرتش به دلم نمونه اخه من عاشق جشن عروسیم😭😭😭

قبل از کرونا هفت روزه هفته اگه خونه مامانم نبودم پدرسوهرم میومد دنبالم میرفتم خونشون از وقتی کرونا اومده تا اردیبهشت قرنطینه الان یک ماهی هست هفته ای یکی یا دوبار اونم پدرشوهرم میبرتم بعد خودشم میارتم 😍

خدانکشتت انقد خندیدم شوهرم بیدار شد 😐😐      بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          وقتی دعوا داری ریپلای میکنی جوابتو نمیدم فکرنکن ترسیدم یا حرفتو قبول کردما ☺نه جونم چون از بچگی رو تربیتم زیاد کار شده ترجیح میدم با کسی که شخصیت وشعورش در حدم نیست کل کل نکنم 😉

۸ سال و نیمه عروسی کردم از بهمن بخاطر کرونا نرفتیم

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ریشه های پُر جان در عمق تشنه ی خاک این خانه را بسازند اندیشمند و دل‌پاک
1760

من بعد ۴۰روز اومدم شهرمون امروز برا نهار یا شام همیشه میرفتیم خونه مادرشوهرم این دفعه گفتم بریم خونه مامانم😂مادرشوهرم بین راه زنگ گفت دیر اومدیم نهار درست کردم گفتم میریم خونه مامانش خورد تو ذوقش😑گفت هرجا راحتین برین

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۱۵خرداد بی بی‌چکم مثبت شد ساعت حدود۸شب خدایا شکرت 😍
1665
چه خوب 

البته پدرشوهرم داییم هستا 

ولی خدایش خیلی خوبن خیلی دوستم دارن 

خدانکشتت انقد خندیدم شوهرم بیدار شد 😐😐      بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          وقتی دعوا داری ریپلای میکنی جوابتو نمیدم فکرنکن ترسیدم یا حرفتو قبول کردما ☺نه جونم چون از بچگی رو تربیتم زیاد کار شده ترجیح میدم با کسی که شخصیت وشعورش در حدم نیست کل کل نکنم 😉

ما تو یک ساختمونیم ۱۰ سالی هست ازدواج کردم و خونه خودمم دوران عقد ک هر روز اونجا بودم در حدی ک عیدی میخاستن برام بیارن میگفتن برو خونتون مثلا عروسی ما شب میایم😂اوایل عروسی یعنی تا دو سال اول یک روز در میون ولی بعد ب مشکل خوردیم الان تا دعوت نکنه نمیرم مادر شوهرم میاد بهمون سر میزنه یا دیگه نهایت هفته ای یکبار در حد نیم ساعت میرم سر میزنم خیلی هم راحتم خونه مادرمم هفته ای یکبار میرم 

1651