2733
2734
عنوان

رفتن سر خونه زندگی

411 بازدید | 26 پست

سلام خانمای گل😘

میخواستم یه راهنمایی ازتون بگیرم. من ۳ سال عقد هستم. خونه شوهرم اینا تهران بود، و خونه ما قم. چون شوهرم تهران خونه خرید دیگه دستش خالی بود و نتونست مراسم بگیره. اواخر بهمن ماه و قبل از شروع کرونا بود که دیگه جهازم رو اوردیم تهران تا بچینیم و خونه اماده باشه تا با یه مراسم مختصر زندگیمون رو شروع کنیم که کرونا شروع شد و من و شوهرم ۳ ماه از هم دور موندیم و نتونستیم ببینیم همو.

تو این مدت خانواده م گفتن بعد از ماه رمضون زندگیتونو شروع کنین تا این اوضاع درست بشه و بعد یه مراسم بگیریم. اما اوایل ماه رمضون خاله من به رحمت خدا رفت. من و شوهرم قرار گذاشتم بعد از روز عید فطر بیاد دنبالم و منو بیاره خونمون تا تمیز کنیم و وسایل رو درست بچینیم. چون توی ۳ ماه کلی گرد و خاک گرفته بود. و بعدش ۴۰ خالم تموم شه که برگردیم و از مامان بابام اجازه بگیریم برای شروع زندگی.

الان حدود ۱ هفته تا چهلم خاله ام باقی مونده. ما هیچ کاری نکردیم و حتی پدر مادر و بقیه خواهر برادرام بدرقه م نکردن برای همین دلم میخواد برم خونه مامانم اینا و بعد از این یک هفته شوهرم بیاد دیگه رسما به همه اعلام کنیم که میخوایم شروع کنیم.

چون مامانم خیلی حساسه و میگه حتما باید چهلم بگذره و خانواده شوهرم بیان دنبالم ببرنم.

ولی شوهرم پیشنخاد داده میگه نرو و بعد از چهلم مامانت اینا رو دعوت کنیم بیان خونمون و اونجا اعلام کنیم.

به نظر شما عاقلانه ترین راه کدومه؟؟

Dance me to the end of Love...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوش ب حالت شوهر داری

انشالله تا اخر امسال عروسی میکنی خوشبخت میشی😍❤

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
2738

قطعا بهتره برگردی خونه پدرت و خانواده شوهرت با احترام بیان دنبالت.

هم چهلم خاله ت نگذشته و بمونی به مادرت بی احترامی کردی و هم برا شان خودت بهتره که رسما بیان دنبالت تا خودت که برا تمیز کاری اومدی، دیگه بمونی همونجا

2706