2737
2734
روز دوم نمیدونستم شیر ندارم بچه از همون روز دیگه نکرد پی پی 

خب همون سیر نشده

من خودم تا روز ۷ شیر نداشتم، یه تب و لرز کردم شیرم راه افتاد

تا وقتی شیر خودت راه بیفته شیرخشک بده البته با سرنگ

یعنی انگشت کوچیکتو داخل دهنش بذار بمکه، سرنگ بدون سوزن رو بذار گوشه ی لبش و آروم و مرحله ای شیر رو بریز داخل تا بخوره و از شیر خودت نیفته

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
اره اب سرد باعث دل درده چون کلر و مواد داخلش قابل هضم نیست ولی اب جوشیده سرد شده نه خیلی خوبه 

نه عزیزم کلا زیر ۶ماه دادن اب ممنوعه، ربطی به جوشوندن نداره . به هرحال زیر یکسال آب باید جوشیده باشه هیچکس اب لوله کشی نمیده بچه

مگر اینکه کمی نبات داخلش بریزی مثل اب قند بشه در مواقع اضطراری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم کلا زیر ۶ماه دادن اب ممنوعه، ربطی به جوشوندن نداره . به هرحال زیر یکسال آب باید جوشیده باشه ...

تو این شرایط بهتره ک بده چون متاسفانه چسبندگی روده میاره این چیزی ک استاتر میگه حالا با نبات یا بی نبات ولی تو این شرایط خوبه کلا

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
نه عزیزم کلا زیر ۶ماه دادن اب ممنوعه، ربطی به جوشوندن نداره . به هرحال زیر یکسال آب باید جوشیده باشه ...

من نینی اجیم ده روزش بود بردنش پیش فوق تخصص نوزادان برای چکاب. بهش گفت اب بدنش کمه هر دو ساعت یه قاشق مربا خوری اب جوشیده سرد شده بهش بدین 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2731

ازمنم نمیگرد.دکتر پاهاشو جمع کرد به شکمش یکم فشار داد.پی پی کرد.شکمش باروغن ماساژ بده.هروعده شیرکه میخوره باید پی پی کنه

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
اب باعث دلدرد نوزاد میشه باز میگفتی با نبات قابل هضم تر بود

توبیمارستان تخت بغلیم تازایمان کرد اومد فقط به بچه اب قندمیدادن تا پی پی کنه.کمم نه خیلی میدادن

توبیمارستان تخت بغلیم تازایمان کرد اومد فقط به بچه اب قندمیدادن تا پی پی کنه.کمم نه خیلی میدادن

اره بیمارستان اب قند میدن وقتی بچه نمیتونه شیر دیافت کنه

برای همون میگم یه دره نبات داخلش باشه چون نبات از قند بهتره باز

در حدی که شیرین بشه نه، خیلی کم

2738
روز اول دو سه بار پیپی کرد ... دیروز صبح هم پی پی کرد ... بعدش تا حالا نکرد

روزهای اول بهتره هر روز شکمش کار بکنه چون کار نکنه زردیش میره بالا. شاید شیرتون اونقدر مقوی نیست که چیزی برای مدفوع بمونه

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست

پسرمنم تا دنیااومد چون هنوز شیرنداشتم مامانم اب قند میداد.خداروشکر هیچیش هم نشد .پسر برادرمم چن روزه دنیااومده به اونم اب قند میدن اینقد راحت میخوابه بعدش البته شیرخشک و شیرمادرشم میخوره کلا شکموعه😁

اره بیمارستان اب قند میدن وقتی بچه نمیتونه شیر دیافت کنه برای همون میگم یه دره نبات داخلش باشه چون ...

شیرداشت همه لباسش خیس شده بود ازبس ازش شیرمیرفت.من میگفتم بهش شیربده میگفت نه اب قندمیدم تا رودهاش تخلیه بشه بعدشیرمیدم.

دختر عموم الان دو ماهشه همش ۴ روز به باره دکتر هم گفته مسکلی نیس نمیدکنم شاید اون دکتره خر بوده

ده روز اول خیلی فرق میکنه  زود به زود شکمش کار میکنی. اما برای ماهای بعد اگه فقط شیر مادر بخوره یه هفته یا ده روز شکمش یه بار کار بکنه اشکال نداره

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
 پسرمنم تا دنیااومد چون هنوز شیرنداشتم مامانم اب قند میداد.خداروشکر هیچیش هم نشد .پسر برادرمم چ ...

بگودیگه شیرش بده تا شیرش بیاد.هرچی مک بزنه شیر بیشترمیشه.

ده روز اول خیلی فرق میکنه  زود به زود شکمش کار میکنی. اما برای ماهای بعد اگه فقط شیر مادر بخوره ...

اهان

خو من نمیدونستم

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم
2706