1735
1768

بزار خوب جابیفته

زعفرون هل دارچین

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
     ❤️تیکر به وقت تولد حضرت عشق❤️     وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خانم های عزیز اگه دنبال این هستی که بدونی با چی میتونی خونه رو برق بندازی

حتما این ویدیو ببین

1718

پیاز خوب تفت بده. گوشت . رب گوجه یا گوجه رنده کن بریز تا ابش کشیده بشه. زردچوبه . فلفل سیاه.کمی دارچین. لپه. بذار ت جا بیفته.۲۰ مین قبل سرو کمی پودر گل محمدی و یکم هل سبز و زعفرون👌

لیمو عمانی اگه درسته خواستی بریزی ۱ ساعت قبل. اگه پودرش همون ۲۰ مین قبل سرو

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
1760

زعفرون بزن حتما دارچین و هل هم حتما بزن یه کوچولو خیلی کم گلاب و حتما حتما روی حرارت ملایم بزار جا بیفته 

اگه میتونی قلم گاو بنداز توش خیلی خوشمزش میکنه 

من قیمه هام عالی میشه همه تعرف میکنن ازش 

براي شادي روح مامانم صلوات ميفرستين   هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا ،شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
پیاز خوب تفت بده. گوشت . رب گوجه یا گوجه رنده کن بریز تا ابش کشیده بشه. زردچوبه . فلفل سیاه.کمی دارچ ...

بادنجونشو جا انداختی

در زندگی آموختم لازم نیست انسان بزرگی باشم، انسان بودن نهایت بزرگیست.💚
1665

من نه زعفرون میزنم نه هل نه گلاب فقط کمی دارچین میزنم و اگه با مرغ درست کنم پودر زنجبیل کمی میزنم و زردچوبه و نمک .قشنگ با رب تفتش میدم رب خوب سرخ بشه و خوب جا بیفته بادمجونام ده دقیقه آخر میریزم غوره هم نیم ساعت آخر و اینکه سیب زمینی بزار قشنگ خلالی باشه و خوب سرخ بشه

بادنجونشو جا انداختی

😅😂

اونم پوست بگیره بذار تااب نمک .خشک کنه و جدا سرخ کنه. بعدش گوجه سرخ کنه👍

مرسی 😂🥰

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
1651