2737
2734
بچه منم النگو و تک پوش دارم شوهرم ب زور دستم کرده میگه دوست دارم ولی من خوشم نمیاد احساس میکنم خیلی ...

دقیقا عین شوهر من 

بخدا هر جا میرم خجالت میکشم کسی ببینه خودمن اصلا اصلا طلا دوس ندارم .

شوهرم مجبورم کرده

اینقد خوشم میاد از اونایی ک از من بدشون میاد😉😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه ظرییییف

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم
دقیقا عین شوهر من  بخدا هر جا میرم خجالت میکشم کسی ببینه خودمن اصلا اصلا طلا دوس ندارم . شوهر ...

دقیقا حالا من استرس بیرون رفتنم دارم هر چی میگم بذار خودنه مجالس بندازم میگه اینهمه خرج کردم ک جلو چشم باشه ارزش و اعتبار من میره بالا بین بقیه

2738
ببین منم دقیقا از این مدل دارم..دونه دونه پول جمع کن و بیشتزش کن...من دونه دونه اضافه کردم شد ببست ت ...

وای چقدر خوبه عکسشو بفرس دوست دارم ببینم

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
بعضیاشون داخلش اب میکنن که سنگین بشه . و پر وزن بشه. یکیشو بشکن بببن توش اب نباشه. مبارکه.

حالا بشکونه🤔

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم
بعضیاشون داخلش اب میکنن که سنگین بشه . و پر وزن بشه. یکیشو بشکن بببن توش اب نباشه. مبارکه.

بنظرم سوراخ کنه بهتر از شکستنه 

در ضم کی گفته آب میریزن توشون؟

اینقد خوشم میاد از اونایی ک از من بدشون میاد😉😁
2706