1735
1707
عنوان

برای جلوگیری از بوی عرق چیکار میکنید

1367 بازدید | 104 پست

من خودم مام میزدم اما میگن خوب نیست و مضره دیگه نمیخوام بزنم 

شنیدم جوش شیرین و روغن نارگیل قاطی کنیم بزنیم خیلی خوبه اما خودم استفاده نکردم 

اگه کسی تجربه یه چیز طبیعی رو داره بگه لطفا🙏

من جوش استفاده میکنم عالیه

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

پماد زینک شنیدم خوبه  دکتر بهم داده برا پسرم پاهاش سوخته بود منم برا خودم زدم ک خیلی خوببه

خواهششش میکنم برام دعااا کنیدد ب دعاهاتون نیاز دارم  ان شالله همیشع سلامت باشید ❤                                                                                                   اقایم ابوالفضل هیچ وقت تنهام نگزاشتی این بارم کمکم کن  میدونم ک  دلم نمی شکنی اقا 
جوش شیرین رو چطوری استفاده میکنید ؟ از کجا میخرید؟

از عطاری بعد حموم میزنم 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
1760

هرروز دوش میگیرم. بادی اسپلش میزنم، حتی اگه عرق کنم، با بادی اسپلش بوی بد نمیگیرم

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
     ❤️تیکر به وقت تولد حضرت عشق❤️     وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
1665

اگه مام ضرر داشت امریکا و اروپا اول از همه برای مردمشون ممنوع می کردن 

مثله روزوئک که ممنوع شد 

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، سلفری دادم لطفا دعا کنید برای جوابش❤️❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
یکم توضیح بده گلی

جوش شیرین رو بعد حموم که کمی بدنم نم داره واسه زیر بغل میزنم .چیزی قاطیش نمیکنم همون پودر خالی

زاچ سفید

عاااالیه

من از بیشتر اسپری و مام استفاده کردم واقعا هیچ فایده نداشت

آدمی هستم خیلی عرق می کنم و الان که شیر هم میدم بدتر شدم

اما بعد حمام که زاچ سفید می زنم تا یه هفته بو نمی گیره بدنم

البته به یه هفته نمی کشه دوباره میرم حمام و زاچ می زنم

1651