2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاقا یکی به من یاد بده چجوری با ایرانسل من تماسهایی که گرفتمو پرینشو بیارم من که هرچی میزنم فقط ریزکارکرد اینترنتمو میده؟

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
ینی پیام نمیتونہ بدہ؟  ریپورت بشہ چی میشہ؟

نمیتونه پی وی کسی پی ام بده 

من موندم  اگه اون از خودش ویس و گیف نداده‌دتو چطور بهش اعتماد کردی 

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
2728
واقعأ سرکاریه؟ من توی تاپیک قبلیاش نبودم 

منکه بودم میگم دروغه یبارم سس ریخت رو دستش گفت رگم و زدم عکس فرستاد بگین چیکار کنم اخه ادمی ک رگش و زده میاد اینحا تایپ میکنه 🙄 دیگه هر کی خدا بهش عقل داده خود دانید میخواین وقتتون بگذرونین بمونین راهکار بدین

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
2738

من‌نمیتونم بجنگم من ۱۷ سالمه همه چیو دیدم ۲ سال باهاش رفتم تبعید بود رفتم کشیدم حتی بهم‌تجاوز شده بود من تو غرق این‌داستان بودم تو دیونه خونه بستری بودم که اوموم تازه اینو دارم میبینم دیگه نمیکشم بخدا جدی میگم 

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍
برو مسافر خونه

شناسنامه ندارم 

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍
دفعہ قبلی اینھمہ تاپیک سرکاری  زدی بچہ ھا فھمیدن باز اومدی تاپیک زدی مسخرشو در نیار دیگہ

دقیقااااین همیشه اززاسن تاپیکای سرکاری زیادمیزنه

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
2706