2703
2553
به نظرم  اینکه اسم پلیس فتارو اوردی ترسیده  ولی انشالله کاری نمیکنه

ارہ بلاکم کرد ولی میدونی میدونم از بقیہ ھم گیف میگیرہ. اگ تعداد زیادی بلاکش کنن از تلگرام پرت میشہ بیرون یا ریپورت میشہ؟ 

هزارتا بهش چیز نوشتم حالا این یدونشه

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارہ بلاکم کرد ولی میدونی میدونم از بقیہ ھم گیف میگیرہ. اگ تعداد زیادی بلاکش کنن از تلگرام پرت میشہ ب ...

ریپورت میشه فقط 

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         

حالم بده

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍
2720

بچه ها ی لطفی ب خودتون و بقیه بکنین براش گزارش بزنین کاربریش قطع شه هر دفعه نیاد اینجا ی داستان جدید سرهم کنه با احساسات بقیه بازی کنه همه ک در جریان تاپیکاش نیستن وقت گذاشتن دارن راهکار میدن من تو چند تا از تاپیکاش بودم همشم تهش معلوم شد داستانه @نی_نی_یار_5    دیوونمون کرده هر دفعه با یه داستان تخیلی ی بچه ۱۶ ساله ی ملتی و گذاشته سرکار 

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
عزیزم تو مای ایرانسل دیده میشه

خب اونم باید به نام خودش باشه مگر اینکه سیم کارت شوهرش به نام خودش باشه

همیشه غمگین ترین لحظات را عزیزترین کسانمان به ما هدیه میدهند.  

یچه ها منو ببخشید شارژمم کمه اما به اون امام رضایی که رفتم قسم خودمو میکشم این زندگی نیست نه تنها شوهرمو چون‌من‌ازهمه لطمه دیدم به عیر شوهرم اونم که پس خودمو میکشم اگه نبودم برهی شادی روحم صلوات بفرستین

2714
بچه ها ی لطفی ب خودتون و بقیه بکنین براش گزارش بزنین کاربریش قطع شه هر دفعه نیاد اینجا ی داستان جدید ...

تو فک کن ی درصد داره راست میگه نخون تاپیکشو نخون شاید واقعا الان ب همدرری نیلزداره

من برای داشتن زندگی بهتر میجنگم

یه جوری‌میکنم که یهو شه دیگه ادیت نکنم هم خانوادمو هم‌اصن همه رو 

بچه ها ی لطفی ب خودتون و بقیه بکنین براش گزارش بزنین کاربریش قطع شه هر دفعه نیاد اینجا ی داستان جدید ...

واقعأ سرکاریه؟ من توی تاپیک قبلیاش نبودم 

همیشه غمگین ترین لحظات را عزیزترین کسانمان به ما هدیه میدهند.  
یچه ها منو ببخشید شارژمم کمه اما به اون امام رضایی که رفتم قسم خودمو میکشم این زندگی نیست نه تنها شو ...

وای چقده حرصم میدی خیلی ضعیفی 

خنده دار یکی دیگ خیانت ین میترسه اره خودتو بکش چی میشه واس اون 

تو پدر مادر نداری بزرگتر نداری 

بس کن تروخدا 

من رفم

تو فک کن ی درصد داره راست میگه نخون تاپیکشو نخون شاید واقعا الان ب همدرری نیلزداره

باشه هر طور راحتین از من گفتن بود دیگه خود دانین 

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
2706