2737
2734
بچه ها شوهرم زنگ‌زد گفت الان میام گوشیتو میگیرم گوشیمو بهم‌بده من‌خریدم!!! خوبه نرفتم خونه دوستم هنو ...

وای خدایا این چه وضعشه 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن نگفتم وکی یارو درجا بلاک کرد ب نظرت ترسید؟ 

به نظرم  اینکه اسم پلیس فتارو اوردی ترسیده 

ولی انشالله کاری نمیکنه 

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
2728

ببخشی یه سوال اگه خط به نام شوهرت باشه پرینتو به شما میدن؟امروز مگه تعطیل رسمی نبود ایرانسل باز بود؟

همیشه غمگین ترین لحظات را عزیزترین کسانمان به ما هدیه میدهند.  
بچه ها شوهرم زنگ‌زد گفت الان میام گوشیتو میگیرم گوشیمو بهم‌بده من‌خریدم!!! خوبه نرفتم خونه دوستم هنو ...

برو خونه کسی ک شوهرت ازش حساب میبره و اونجا نمیادد ب هیچکسیم اعتماد نکن و حرفتو بزن ب هیجکسی نگو این اتفاقارو

من برای داشتن زندگی بهتر میجنگم

شارژ گوشیم ۵ درصدع هرجی بشه نمیرم خونه بچه ها برام‌دعا کنیدد

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍
2738

دوستان زود کسیو قضاوت نکنین 🌹🌹آخه هیچکس بیکار نیست که کلی فکر کنه تا یه داستان بسازه و تاپیک سرکاری بزنه ...بعضی وقتا آدم تو شرایط سختی قرار میگیره هیچکس رو بجز مجازی نداره مجبوره تاپیک بزنه 😔

میگم چجوری از ایرانسل من پرینت مکالمه گرفتی من هروقت میخوام مال خودمو بگیرم فقط مال اینترنت میده میشه یادم بدی اصلا بلد نیستم با ایرانسل من گوشیم کار کنم؟

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)

اره خيانت كرده برو طلاق بگير😐😐😐

دختررررررر آخه تو ٣٨ ثانيه چى تونسته بگه كه خيانت كنه؟؟؟

انقد تاپيكاى مسخره اينجا رو نخون

ذهنتو درگيرشون نكن

بخدا منى كه مجردم ميترسم فردا روزى اينا سرم بياد انقد با جزئيات مينويسن و آه و وناله ميكنن آدم همذات پندارى ميكنه باهاشون

بجاى اين حرفا برو بشين روبروش بگو من چيزى كم گذاشتم كه رفتى سراغ كسى ديگه يا حسم اشتباهه

2706