2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیگ چیتو باور کنیم دختر اون دف همه گفن خیانت میکنه داره خرت میکنه گفی نعععععععع امکان نداره 

کاری با راسش دروغش ندارم 

ولی برو خونه فامیلاتون الان 

اروم اروم ب مامانت ینا جریان بگو 

کم سنو سالی اصن خام حرفاش نشو 

نمون حقتو بگیر 

بنظرم خودتم مقصری 

واقعا خیلی ظلم کردی ب خودت

توروخدا نگید سرکاری یعنی چی مرز دارم هرکی الکی میگه امام رضا بزنه از کمرش حالم خوب نیست کمک‌میخوام ش ...

پس چرا تو تاپیکت ک گفتی شوھرت رگ دستشو زد اینھمہ حرفات تناقض  داشت ھمون روز دو سہ تا تاپیک زدی ھم حرفای تناقض داشت ھمشون ھم پربازدید بود

من قضاوت نمیکنم از تاپیکت میرم بیرون اما خدا میدونہ دیگہ راست و دروغشو

2738

بچه ها شوهرم زنگ‌زد گفت الان میام گوشیتو میگیرم گوشیمو بهم‌بده من‌خریدم!!! خوبه نرفتم خونه دوستم هنوز بیزونم

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍
پس چرا تو تاپیکت ک گفتی شوھرت رگ دستشو زد اینھمہ حرفات تناقض شد ھمون روز دو سہ تا تاپیک زدی ھم حرفای ...

ی درصد فک کن راست میگه ...تو ک نمیدونی داری حدس گمان میزنی

من برای داشتن زندگی بهتر میجنگم

وای چه علطی کنم اون‌به گوه خوردن افتادهه میگه بخاطره پوله اینجوری میکین بیا بهت بدم!!

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍

چقدر پرو

2706