2410
2553

وای بخدا باورم نمیشه الان ت و خیابونم میدونم از شوهرم تعریف کردم اما ... نمیدونستم بخدا وای باورم نمیشه گفتم شایدم‌بشناسید گفتم شماره ناشناس پیدا کردم اینم‌بکم‌هم بردارشوهرم هم خواهرشوهرم متاهلن بخدا قسم با جشام دیدم خیانت میکنن خلاصه بچه ها کمکم کنید توروخدا  به شماره ناشناس هزار باز زنگ زدم اصن برنمیداشت یه هفته فقط داشتم میگرفتمش حتی نگفت اشتباه شده !!اصن‌کلا نه برمیداشت نه چیزی شوهرم‌قسم خورد به جونه من هیچ کاری نکرده شماره اشتباه میگفتم رضا پرینت گرفتم ۴بار باهاش حرف زدی نمیدونی ماه قدر بود قسم‌خورر نمیدونم خلاصه اامروز به دلم ید افتاد زنگ زوم دیدم بیرونه خیلی میره بیرون هیچیی نمیگم بعد دیدم اشعاله اصن با ترس گفت ببله همیشه اعصابانی میشه یهو‌فکر‌ رفت برم‌بازم ایرانسل من‌پرینت خطشو در بیام دیدم‌دیشب ساعت ۱۰ شب باهاش حرف زده!! هرچی از دهنم‌در اومده گفتم تهدید کردم یا اس   ازون شماره هیچییییی نگفت بعد شوهرم میگه تو هزارتا کار کردی خانواده تو اینجورن‌هیچی نمیگه گفتم طلاق هیچیییی اصن‌هبچیییییییی نمیگه ۱۰۰ درصد خیانت کرره بهم‌مطمعنم الانم میخوام برم‌خونه دوستم شوهرم فهمید میترسم بیاد این دوستمم دعوا کنه میخوام برم یه جا اخه کجا برم 😭😭

نمیخوام‌خونه ممامانم باشم چون‌باهم همسایه ایم واییی خدا مغزم بخدا الان بیرونم هیچ راهی به فکرم  نرسید تاپیک بزنم‌نطر بدین کجا برم 😭😭😭

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍

نگاه  کنید

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من که هیچی حالی نشدم 

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
2714

هیجاازخونه ی پدرومادر امن تر نیس

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
کرجی اگ کرجی بیا خونه ما

مهربوون 😍

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
2706