1735
1714

بزار

یادت باشه اگه انسانی هستی که نمیتونی به داد کسی برسی اقلا آدم باش وداد کسی رو هم درنیار✌    👈به امید خدایی که بالاسره   نه بنده ای که کارش حرف زدن پشت سره👉

اگه تو این اوضاع اقتصادی دنبال یه فروشگاه لوازم خانگی با قیمت مناسب برای جهزیه هستین 

ما بانه سولین با اطمینان کامل بهتون پیشنها میکنیم

1718
1760
خدایا به کدامین ثواب😢من زود رسیدم😥

😂😂😂😂😂

عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

یه لایک

حافظ کل قرآن...❤دلبرم نام قشنگش زینب است ودلربا...چادری قدبلند و چش قشنگ و با حیا😌 این متن رو شاعر سرودن در وصف من😎بله اینجوریاست یه دختر مهربون و جذاب و مغرور البته با خیلی هام خاکی😉سنجاق کرده اند حیارا عفت را... مهربانی را عشق را...ایمان را به چادرت..برای همین است...که این چنین"سنگین و باوقار"راه میروی بانو...♡"اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُک"چادری ها عاشق ترن ...❤[ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا]🌱+ جانم؟!-فاِنِّي قَرِيبٌ...غصه نخور...من پیشِتَم و حواسم بهت هست:)‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌
1665
جوووووون عکس 

فقط اشتیاقت😂😂🥰🥰

میخاستم از این امضا باحالای طولانی با کلی شکلک عجق وجق بزارم از اونا که ادم درگیرش میشه تا اخرش بخونه عاماااا مشکل اینجاست بلد نیستم چیزای باحال از خودم درارم همینکه خودم باحالم بسمه  کاربر جدید نیستم. عاشقتونم❤ میشه واسه رسیدن به آرزو هام دعام کنید.  وقتی تو امضاتون صلوات میبینم میفرستم منتها حالشو ندارم بگم که فرستادم🌼🌼🌼🌼

چه عجب زود رسیدم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  ادب مثل عطر است ما برای خودمان استفاده میکنیم و دیگران هم از ان لذت میبرند پس باادب باشیم  بیهوده ترین روزها روزی هست که در ان نخندیده باشیم پس بخندید و شاد باشید که دنیا دو روزه  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین    اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
1651