2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من پریروز زدم مثبت شد امروز آز دادم قراره عصر جوابش بیاد

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم
2720
نه اتفاقا خیلی خوبه،3باری ک باردار بودم با مدیکور فهمیدم،ی بارم کیست داشتم با وجود 20روز تاخیر پریود ...

یعنی ادم وقتی کیست داشته باشه بی بی چک منفی میشه؟

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم
2714

کاذب نمیشه بارداری پررنگه خطش منم مدیکور استفاده نمیکنم هرسری نبوذم منفی میومد این سری ک بودم مثبت شد کاذب نزده تاحالا برامن

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
ایشالا مامان شده باشی عزیزم برا منم دعا کن مامان شده باشم

ممنونم گلم انشاءالله مامان شدی رفت

ببین بی بیو یعنی من الان باردارم؟

مبارکه

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

سمت چپی یه خط کمرنگ افتاده چند روز ازموعدت گذشته؟

کاذب نمیشه بارداری پررنگه خطش منم مدیکور استفاده نمیکنم هرسری نبوذم منفی میومد این سری ک بودم مثبت ش ...

من فک کردم عکس بی بی اولی ک پررنگه مال شماس بعد دبدم دومی شمایی دومی و مطمن نیستم

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2706