1735
1765

من پریروز زدم مثبت شد امروز آز دادم قراره عصر جوابش بیاد

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم

خانم های عزیز اگه دنبال این هستی که بدونی با چی میتونی خونه رو برق بندازی

حتما این ویدیو ببین

1718
نه اتفاقا خیلی خوبه،3باری ک باردار بودم با مدیکور فهمیدم،ی بارم کیست داشتم با وجود 20روز تاخیر پریود ...

یعنی ادم وقتی کیست داشته باشه بی بی چک منفی میشه؟

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم

کاذب نمیشه بارداری پررنگه خطش منم مدیکور استفاده نمیکنم هرسری نبوذم منفی میومد این سری ک بودم مثبت شد کاذب نزده تاحالا برامن

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤
1760
ایشالا مامان شده باشی عزیزم برا منم دعا کن مامان شده باشم

ممنونم گلم انشاءالله مامان شدی رفت

ببین بی بیو یعنی من الان باردارم؟

مبارکه

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤

سمت چپی یه خط کمرنگ افتاده چند روز ازموعدت گذشته؟

کاذب نمیشه بارداری پررنگه خطش منم مدیکور استفاده نمیکنم هرسری نبوذم منفی میومد این سری ک بودم مثبت ش ...

من فک کردم عکس بی بی اولی ک پررنگه مال شماس بعد دبدم دومی شمایی دومی و مطمن نیستم

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤
1665
من فک کردم عکس بی بی اولی ک پررنگه مال شماس بعد دبدم دومی شمایی دومی و مطمن نیستم

منم همین اشتباهو کردم

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤
14روز ولی آخرای ماه پیش پریودم تموم شد اگه باشم 18تازه میشه 3هفته یعنی برا همین کمرنگه یا منفیه منتظ ...

نه مشکوکه امروز رفتم ماما حساب کرد گفت پنج هفته وچندروزم

1651