2726

که همسرم مجبوره تو این گرما کار کنه و من تو خونه زیر کولر باشم

خب کار خونه که زیاد نیس اگرم باشه کولر هس قابل تحمله

منم فقط ظهرا ناهار درست میکنم بقیه کارا برای عصر تا شبه ک هوا خنک تره چون شب کارامو میکنم معمولا صبح کاری ندارم

و فقط یه ناهار میزارم و درس میخونم خودمم کار میکنم البته ولی کارم مجازی و دور کاریه.

همسرم کارش طوری که یک جا ثابت نیست باید هر روز چند جا سر بزنه برای همین جایی نیست که مدام کولر باشه

هر وقت میاد میبینم بنده خدا چقد رنگش پریده چقد عرق ریخته خجالت میکشم..

دنبال یه پنکه یه لباس خنک یه چیزی بودم ک کمتر اذیت بشه یه چیزی که بتونه همراه خودش ببره مثلا کلاهی که روش یه پنکه کوچولو نصب باشه نداریم😅

هر وقتم میاد من براش شربت خنک درست میکنما ولی بازم عذاب وجدان دارم

من رهام💜چو تو تخته پاره بر موج رها رها رها من..💜

اخی منم به بابام همین حسو دارم😞

دنیا پر از تباهیست! نه بخاطر وجود ادم های بد،بلکه بخاطر سکوت آدم های خوب.... وقتی برنامه های شعبده بازی را نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشوم: مردم برای کسی دست میزنند که گیجشان میکند نه آگاهشان!.....ناپلئون بناپارت🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مردا همینن .شوهر من بعد کار خودش می ه سر باغ سر میزنه به کارگرا و بهشون گاهی کمک میکنه وقتی میاد سوخته اس دقیقا 

مردا از این فعالیتا خوششون میاد

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
مردا همینن .شوهر من بعد کار خودش می ه سر باغ سر میزنه به کارگرا و بهشون گاهی کمک میکنه وقتی میاد سوخ ...

ولی گناه دارن ندارن؟

شوهر منم کشاورزه بنده خدا صبح افتاب نزده میره هنوز نیومده گرما محیط بیرون همش میگم سختت نیست گرم نیس ...

الهییی.خدا سلامتی بده.عوضش نون حلال در میارن که با ارزش تر از هر چیزیه

الهییی.خدا سلامتی بده.عوضش نون حلال در میارن که با ارزش تر از هر چیزیه

فدات همچنین اره واقعا درخت پسته است ومیگن پسته مثل بچه نوزاد مراقبت میخواد خیلی هر روز باید بهش برسی اب بدی کود بدی خاکشو عوض کنی سم پاشی کنی تا محصولت خوب باشه 

مردبایدکارکنه خوشحال باش ک تن پرورنیس  شوهرمنم ک اصلاتعطیلی ندارن بجزمرخصیای سالانه خیلیم خستس ...

شوهر منممم اصلااا تعطیلی نداره حتی تعطیلی های رسمی هم تعطیل نیس.ولی میاد خونه ناهار میخوره دو ساعت استراحت میکنه خودش به میل خودش باز میره بیرون‌و سرکار برا خودش کارمیتراشه😐

2706