2703
2553
عنوان

من نمیدونم باید با زندگیم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 60 پست

عزیزم درکت میکنم.سعی کن یه عالمه پوستر پرانرژی و زیبا تو اتاقت بچسبونی حتی ضمیمه گوشیت که صبحا که نگات بشون بیفته یه ارامشه ملایمی حس کنی. تو اینستا کلی از این پیجای پرانرژی هست فالوشون کن حالتو بهتر میکنه. مشاورم یکی دوجلسه فایده نداره. ادامه بده...و اما هیچکس جز خودت نمیتونه حالتو خوب کنه. اول باید اینو درک کنی که خودت مهمترین ادم زندگیتی و خودتو بیشتر از بقیه باید دوس دوس داشته باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا دوس ندارم تو خونه باشم دلم میخاد از صبح ک پا میشم تا شب ک قراره بخوابم بیرون از خونه باشم

ولی متاسفانه همش خونم 

عشق از همانجايى شروع شد كه حالمان به هيچ چيز خوش نشد الا دوست داشتنش...  🧡💛 پسرم منو بابایی عاشقتیم 😍 خیلی خوشحالم که خدا لایق دونسته و تو رو به ما داده. خدایا شکرت بابت هدیه قشنگی که به ما دادی 🙏🏻😍❤️
2456
۱۹ سالمه چ طور؟

اول جوانیته چرا این حس بهت دست داده 

کتابهای روانشناسی برای شاد زیستن بگیر و بخون خیلی کمک میکنه 

فکر کردم این حس رو داری باید بالای سی و پنج سالت باشه

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩

یک بار برای همیشه تمام غم های گذشته رو بنویس سوگواری کن خودت رو ببخش اگر نقشی توش داشتی و بریز دور 

زندگی منتظر ما نمی‌مونه   

در حال حاضر میتونی شاد زندگی کنی بخاطر گذشته از خودت دریغش نکن

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
منم 21همینجوری گفتم ببینم چرا دختر های هم سن خودم یا یکی دوسال اینوز اونوز انقدر ناراحتن  چرا ...

من نمیدونم یهو چیشد ک ب اینجا رسیدم 

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
2714
به خاطر رفتارا و کارای نامزدم و خونوادش😔

منم دقیقا همین مشکلمه

خوانواده شوهرم خون کردن تو دلم

دو ماه دیگ عروسیمه ولی هیچ انگیزه و شوقی ندارم😔

عشق از همانجايى شروع شد كه حالمان به هيچ چيز خوش نشد الا دوست داشتنش...  🧡💛 پسرم منو بابایی عاشقتیم 😍 خیلی خوشحالم که خدا لایق دونسته و تو رو به ما داده. خدایا شکرت بابت هدیه قشنگی که به ما دادی 🙏🏻😍❤️
اصلا دوس ندارم تو خونه باشم دلم میخاد از صبح ک پا میشم تا شب ک قراره بخوابم بیرون از خونه باشم ولی ...

عزیزم یه کلاسی باشگاهی چیزی برو با دوستات برو بیرون از مجردیت لذت ببر تعجب میکنم چرا مجردا اینقدر کسل و بیحال شدن

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
چی شد که حالت خوب شد؟

اوایل ک حالم افتضاح بود 😐بعد یه مدتک فقط سکوت کاملا بدون احساس متنفر شده بودم از همه بیشتر از همه از خودم وقتی یه ذره میخندیدم وسط خندم ب این فک میکردم ک چرا ادا در میاری تو ک داغونی با این حالت باز میخندی بدم میومد ازین حالم بعد دیگه یه دختر کوچولو شده بودم با چیزای عجیب خودم و سر گرم میکردم ماهی عید خمیر بازی گل گیاه بخاطر اینکه ب حیوونا علاقه دارم یه سگم گرفتم حالم عالی شده باهاش بازی میکردم دنبالم میکرد کلی میخندیدم الانم ک واقعا حالم خیلیییی خیلیییی خوبه خدارو شکر انشاله تو هم خوب بشی بچگی کردن عالیه کودک درونتو بیدار کن خوب میشی

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈
اول جوانیته چرا این حس بهت دست داده  کتابهای روانشناسی برای شاد زیستن بگیر و بخون خیلی کمک میک ...

ن تازه ۱۹ سالم شده ولی خب انگاری ۵۰ سالمه 

مثه هم سنای خودم ک ی چیزی رو میبینن ذوق میکنن نیستم 

روانشناسی کتابهاش رو زیاد میخونم اما تاثیری نداره چون مُردم

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
عزیزم یه کلاسی باشگاهی چیزی برو با دوستات برو بیرون از مجردیت لذت ببر تعجب میکنم چرا مجردا اینقدر کس ...

عزیزم متاهلم 

چیکار کردی خب؟

گفتم عجیجم

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈
2706