2733
2734
عنوان

تنهایی عذابم میده 😥

79 بازدید | 10 پست

هیچکس ندارم ...خانواده از هم پاشیده س اکثر دوست و فامیلم متاهل ..آدمای اطرافمم بدترین ضربه رو بهم زدن از تنهایی بهشون اعتماد کردم همیشه سعی کردم با همه بدبختیامم که ک شده خوش باشم ...از تنهایی از بی کسی به کسی اعتماد کردم با کسی دردودل میکردم که دشمنم بود 💔 فکر کنین این آدم همیشه از من غیبت میکرد بدمیگفت حسادت میکرد بهم ..خیلی حسود و سعی داشت با کلی داستان نظر بقیه رو نسبت به من عوض کنه ..اینقدر تنها بودم و هستم که فکر کنین با همچین آدمی من فوق العاده خوب بودم  هواشو داشتم کل راز هامو بهش میگفتم .. جای خواهرم بود برام با وجود کل بدیاش 😭ولی چنان ضربه ای بهم زد که هیچوقت یادم نمیره 😭😭خسته شدم دیگه از این زندگی 😢😢 از صبح تا شب فقط به سقف زل میزنم و گریه میکنم همه چیز بهم فشار اورده مشکل عاطفی .مالی . ...اشتهام کور شده 😢نه میتونم خودمو بکشم نه میتونم زندگی کنم ...فقط برای آرامشم و حل شدن مشکلاتم  صلوات بفرستین 😥😥ممنون میشم 💔😭

باز میشه این در 

صبر کن 

صبح میشه این شب 

صبر کن 

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
الهی خیلی سخته 😭..تو چرا عزیزم 😔

ب جون بچه هام بقدری ب جاریم خوبی کردم ولی فقط بدیمو گفته پیش همه اصلا داغونم نمیدونم برات چ جوری بگم

این کاربری سومه چرا تعلیق میشم 🤔🤔🤔🤔🤔
کار زیاده ولی حوصله انجام هیچکدوم ندارم انگیزه هیچی نیست 😢فقط انگیزه مرگگگگگ رو دارم 😍

کار یا روابط اجتماعی داشته باشی خودبه خود روحیت عوض میشه با ادمای زیادی اشنا میشی و دیدت عوض میشه تجربت بالا میره شادتر میشی ...تنهایی خیلی بده از تنهایی فرار کن ...

2738
ب جون بچه هام بقدری ب جاریم خوبی کردم ولی فقط بدیمو گفته پیش همه اصلا داغونم نمیدونم برات چ جوری بگم

الهی....درکت میکنم عزیزم ⁦❤️⁩ذات بعضی آدما اینطوریه متاسفانه 😑

الهی....درکت میکنم عزیزم ⁦❤️⁩ذات بعضی آدما اینطوریه متاسفانه 😑

من ک بخددا واگذارش کردم واقعا خدالعنتش کنه از دهن بچه هام زدم پولش و دادم مای بی بی خریدم برا بچه اش ولی نامرد همون روز دفته بود ی عالمه دروغ از طرف من گفته بود ب خواهرشوهرام و برادرشوهرم ک کلی بهم فحش دادن

این کاربری سومه چرا تعلیق میشم 🤔🤔🤔🤔🤔
من ک بخددا واگذارش کردم واقعا خدالعنتش کنه از دهن بچه هام زدم پولش و دادم مای بی بی خریدم برا بچه اش ...

ناراحت نباش عزیزم خدا بزرگه ...یه روزی تاوان اینکارو پس میده ⁦❤️⁩