2703
2553
عنوان

شوهرم گفت ازتون بپرسم🙄😕بیایین جوابشو بدین🤦🏼‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1529 بازدید | 75 پست

جگر رو با چربی خود گوسفند درست میکنن که خیلی هم خوشمزه میشه ولی گوشت گوسفند رو نمیدونم ،ورقه های استیک تو ماهیتابه چدنی بدون روغن درست میشه که بعدا با سس مخصوص سرو میشه

«آدم ممکنه شادیشو به خیلیا بگه، ولی غم نه!غم آدم محرم میخواد»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گوسفندی رو باید فیله نازک کنن بکوبن یه کم (مثل استیک) و توی تابه نچسب داااااااااااااااااغ بدون روغن یا با یکی دو تا قطره در حد لیز شدن روغن بریان کنن

جیگر حتما روغن میخواد و باید خوب سرخ بشه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
باروغن بد نمیشه؟ نمیشه چربی خودشون ب عنوان روغن بریزیم؟

آره میشه ولی شعله رو کم کن بزار زیاد بمونه تا خوب پخته بشه

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚
2720

براي جگر يه دستور ميگم عالي همسرم هميشه درست ميكنه ، دنبه قطعه قطعه شده رو با شعله ملايم بدون روغن ميزاري تو تابه تا به اندازه اي روغن بندازه بعد دوتا پياز خلالي بهش اضافه كن تا ٩٠درصد سرخ شه هم دنبه و پياز بعد جگر اضافه كن با نمك و فلفل تفت بخوره با نون سنگك و سبزي نوش جان كنيد عاليه عالي 😋😋😋😋😋فكر كنم عكسش رو دارم 

دمبه ی خود گوشت رو بنداز دیگه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

جیگر فقط کبابی😍

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
براي جگر يه دستور ميگم عالي همسرم هميشه درست ميكنه ، دنبه قطعه قطعه شده رو با شعله ملايم بدون روغن م ...

قشنگ میپزه؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2714
جیگر فقط کبابی😍

کجا بریم کباب کنیم🥵

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

شوهرت گوسفندی رو میخواد روی گاز توی تابه سرخ کنه احتمالا بعنوان مزه میخواداااااا   گفته باشم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

عزیزم اگه میخای استیک درست کنی اول یه بر گوشت تقریبا ۲ تا ۴ سانتیمتر پهناش باشه بزار ب دمای محیط برسه کاملا خشکش کن و بهش نمک بزن تو تابه ی نچسب بزار روغن خوب داغ بشه و بعد گوشتتو بنداز تا بپزه اخر کار بهش فلفل سیاهم بزن عالی میشه طعمش

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

ببین گلم به آقات بگو اول چربی های گوسفند رو خرد کنه بذاره سرخ بشن و روغنشون حسابی در بیاد

گوشتا رو هم مکعبی خرد کنه تقریبا ریز و پیاز هم نگینی فراوون خرد کنه

بعد بذاره پیاز ها با حرارت ملایم توی چربی گوشت سرخ بشن و یکم که سبک شدن گوشت و جیگر خرد شده رو اضافه کنه و با حرارت ملایم بذاره همونجا بپزن و توی گوشت سرخ بشن بعد از دو سه ساعت که خوب آب گوشت سرخ شد و آبش جمع شد یه مقدار زرد چوبه و تلف(البته اگه میدونین چیه و در دسترستون هست بهش اضافه کنن)اگه نپخته بود گوشتا میتونن آبم بهش اضافه کنن که بپزه ولی بدون آب خوشمزه تر و چرب و چیلی تره

به خدا اعتماد کن.قول میدم خوشحالت کنه  
کجا بریم کباب کنیم🥵

ما ک رو گاز میکنم 

کوچولو خرد کن بزن سر سیخ های کوچیک بگیز رو شعله گاز هودم روشن کن

قشنگ میپزه؟

اره عالي ميشه ميتوني در حين سرخ شدن چنگال بزني تست كني ، اگر ديدي دنبه زيادي روغن انداخت بعد پياز رو كه اضافه كردي سرخ شد ميتوني برداري مقداريش رو برا دفعه بعد يا غذاي ديگه چون پياز خوشبوش ميكنه 

2706