2726
عنوان

شوهرم گفت ازتون بپرسم🙄😕بیایین جوابشو بدین🤦🏼‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1529 بازدید | 75 پست
سلام خدمت بانوی محترم و همسر گرامی با آرزوی سلامتی و شادی برای خانواده کوچک و گرمتون  حقیقت بل ...

خدالعنتت نکنه😫😫😫😘😝

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم جیگره گوسفند رو که 

رو آتیش بگیرین کبابی شه

گوشتش رو هم که یا دمبه رو ریز کنن بریزن تو ماهیتابه آب شه یا روغن بریزن 

گوشتارو هم بریزن با ادویه

به جز نمک 

چون نمک گوشت رو سفت میکنه

با یه ته استکان اب

بزارن پخته شه

وقتی پخته شد نمک بزنن

2728

اول تو روغن زیاد و پیاز فراووون

پیاز داغ درس کنه

بعد گوشت و جیگر و بریزه یکمم اب بریزه درشو بذاره 

اخرشم ادوبه بزنه

بعد سیب زمینی ام سرخ کنه

اینارو باهم قاطی کنه

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋

گوشت گوسفند با پیاز فراوان ، نمک و فلفل سیاه و فلفل دلمه بزار یکی دو ساعت بمونه ، بعد هم می تونی سیخ بزنی هم می تونی توی تابه یه سس گوجه ای درست کنی سرخش کنی روغن بریزی بهتره اگر خیلی چربه روغن کمتر بریز

باروغن بد نمیشه؟ نمیشه چربی خودشون ب عنوان روغن بریزیم؟

جگر که قطعا با روغن عزیزم اما روغن کم چون خودش چربی میده گوشت هم نود درصد همون روغن 

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.

ببین عزیزم گوشت خودش سرخ میشه و میپزه تو ماهیتابه اگه لازم بود روغن بریز 

و واسه جیگرش ببین مامانم جوری درست میکنه انگشتاتم میخوری 

هب ریز و خوردشون که با اندازه سیب زمینی نگینی یا یکم بزرگتر بعد میریزی تو ماهیتابه با ای خودش سرخ میشه و اددیه و پیازم بریز  ساندویچی بخورید عالیه عالیییییی

عزیزم من بهترین دستور پخت گوشت و جیگر رو بلدم اینقدر خوشمزه میشه که نگوووو الان مینویسم برات

به به

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2706