1735
1765
عنوان

شوهرم گفت ازتون بپرسم🙄😕بیایین جوابشو بدین🤦🏼‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1401 بازدید | 75 پست

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

تو نت سرچ کن دستور غذاهای نت عالیه

عضو گروه زرد. وزن اولیه  ۷۹/۱۰۰ . وزن هدف ۶۰.  انشاءالله میتونم 😍😍😍😍 . . چالش ۸۶ روز تا خوشتیپی (هدفم  کاهش ۱۰ کیلو گرم تا ۸۶ روز انشالا میتونم 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 )

گوشت گوسفند با پیاز فراوان ، نمک و فلفل سیاه و فلفل دلمه بزار یکی دو ساعت بمونه ، بعد هم می تونی سیخ بزنی هم می تونی توی تابه یه سس گوجه ای درست کنی سرخش کنی روغن بریزی بهتره اگر خیلی چربه روغن کمتر بریز

1718

ببین عزیزم گوشت خودش سرخ میشه و میپزه تو ماهیتابه اگه لازم بود روغن بریز 

و واسه جیگرش ببین مامانم جوری درست میکنه انگشتاتم میخوری 

هب ریز و خوردشون که با اندازه سیب زمینی نگینی یا یکم بزرگتر بعد میریزی تو ماهیتابه با ای خودش سرخ میشه و اددیه و پیازم بریز  ساندویچی بخورید عالیه عالیییییی

واسه رسیدن به رشته ایی که میخام یه صلوات بفرستین 🙏🏻❤
عزیزم من بهترین دستور پخت گوشت و جیگر رو بلدم اینقدر خوشمزه میشه که نگوووو الان مینویسم برات

به به

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****
1760

جگر رو با چربی خود گوسفند درست میکنن که خیلی هم خوشمزه میشه ولی گوشت گوسفند رو نمیدونم ،ورقه های استیک تو ماهیتابه چدنی بدون روغن درست میشه که بعدا با سس مخصوص سرو میشه

تمام رازهایت را با سکوت شب در میان بگذار برملا که نمی‌ کند هیچ آرامشی عجیب می‌ بخشد شب رفیقی بی ادعاست

گوسفندی رو باید فیله نازک کنن بکوبن یه کم (مثل استیک) و توی تابه نچسب داااااااااااااااااغ بدون روغن یا با یکی دو تا قطره در حد لیز شدن روغن بریان کنن

جیگر حتما روغن میخواد و باید خوب سرخ بشه

دوستای عزیزم من وسواس غلط املایی دارم و هرجا ببینم تذکر میدم. پیشاپیش عذر میخوام.
باروغن بد نمیشه؟ نمیشه چربی خودشون ب عنوان روغن بریزیم؟

آره میشه ولی شعله رو کم کن بزار زیاد بمونه تا خوب پخته بشه

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚

براي جگر يه دستور ميگم عالي همسرم هميشه درست ميكنه ، دنبه قطعه قطعه شده رو با شعله ملايم بدون روغن ميزاري تو تابه تا به اندازه اي روغن بندازه بعد دوتا پياز خلالي بهش اضافه كن تا ٩٠درصد سرخ شه هم دنبه و پياز بعد جگر اضافه كن با نمك و فلفل تفت بخوره با نون سنگك و سبزي نوش جان كنيد عاليه عالي 😋😋😋😋😋فكر كنم عكسش رو دارم 

1665

دمبه ی خود گوشت رو بنداز دیگه

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍

جیگر فقط کبابی😍

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍
براي جگر يه دستور ميگم عالي همسرم هميشه درست ميكنه ، دنبه قطعه قطعه شده رو با شعله ملايم بدون روغن م ...

قشنگ میپزه؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****
جیگر فقط کبابی😍

کجا بریم کباب کنیم🥵

شوهرت گوسفندی رو میخواد روی گاز توی تابه سرخ کنه احتمالا بعنوان مزه میخواداااااا   گفته باشم

دوستای عزیزم من وسواس غلط املایی دارم و هرجا ببینم تذکر میدم. پیشاپیش عذر میخوام.