1735
1714

شوهرم الان زنگ زد گفت تو نی نی سایت بپرس بگو

گوشت گوسفند تازه بخایم تو ماهیتابه رو گلز بپزیم چحوریه؟باید روغن بریزیم یا چربی خود گوشت بریزیم؟

جیگرش هم هست اونو چجور باید پخت

گوشت تو تابه رو گاز باید تابه نچسب باشه یا نه 

اگ بلدین خواهش میکنم واضح نوضیح بدین وگرنه شوهرم میگه تو هیچی بلدنیستی😭😭😭😭😭

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****

شوهرت فقط😂😂

یادت باشه اگه انسانی هستی که نمیتونی به داد کسی برسی اقلا آدم باش وداد کسی رو هم درنیار✌    👈به امید خدایی که بالاسره   نه بنده ای که کارش حرف زدن پشت سره👉

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1718
با روغن سرخ کن دیگه

باروغن بد نمیشه؟

نمیشه چربی خودشون ب عنوان روغن بریزیم؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****
1761
بزار بگه هیچی بلد نیستی😜😜😂

میکشمتووون😫

1759
سلام خدمت بانوی محترم و همسر گرامی با آرزوی سلامتی و شادی برای خانواده کوچک و گرمتون  حقیقت بل ...

خدالعنتت نکنه😫😫😫😘😝

دوپیازه درستش کن

لایک نکنین ریپلای کنین خوشحال بشم😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️

عزیزم جیگره گوسفند رو که 

رو آتیش بگیرین کبابی شه

گوشتش رو هم که یا دمبه رو ریز کنن بریزن تو ماهیتابه آب شه یا روغن بریزن 

گوشتارو هم بریزن با ادویه

به جز نمک 

چون نمک گوشت رو سفت میکنه

با یه ته استکان اب

بزارن پخته شه

وقتی پخته شد نمک بزنن

اول تو روغن زیاد و پیاز فراووون

پیاز داغ درس کنه

بعد گوشت و جیگر و بریزه یکمم اب بریزه درشو بذاره 

اخرشم ادوبه بزنه

بعد سیب زمینی ام سرخ کنه

اینارو باهم قاطی کنه

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋
1651