2737
2734
عنوان

کاش میتونسم یه تصمیم درست بگیرم برای زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 61 پست
عزیزم لابد وضع پدر نامزدت خوبه

اصلا از پدرش پول نمیگیره

من مشاوره دادم هر شاگرد ۲ میلیون

۱۰۲ تا شاگرد دارم نامزدمم تجارت گوشی موبایل کرد و ساعت

دو سال بهم کنایه زدن و با حرفاشون دل منو خالی کردن ولی بعد از ۳ بار زیارت امام رضا حاجتمو داد...السلام علیک یا علی بن موسی الرضا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این شوهرته

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

مشخصه دوستش نداری پس چرا قبل نامزدی به این چیزا فکر نکردی؟

پسر خوش اخلاق و صادق چشم پاک کم میدا میشه ولی اگه پول برات خیلی اهمیت داره چون دوستش نداری تحملش سخته برات

2728

پول که به دست میاد

برا تو که خیلی موقعیت خوبی هس

اگه خواستی میتونیم همکار شیم

م

دو سال بهم کنایه زدن و با حرفاشون دل منو خالی کردن ولی بعد از ۳ بار زیارت امام رضا حاجتمو داد...السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
2738
اره

خب کجاش بده به چشم برادری خیلی هم خوشگل و خوش تیپ عیبش چیه دختر ناشکری ناشکر مشگلی نذاره وگرنه 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
اره

من میخوام مشاوره هامو گسترش بدم تا ۱۰۰۰ نفر اگه خواستی میتونی بیای تو گروهم هم تو هم نامزدت حقوق خوبم میدم

دانشجو کدوم شهری عزیزم؟ اره مایلم واقعا

تو کدوم شهری؟

من بیرجند

2706