2737
2734
منم‌دیدم ولی مخدره

یعنی ناس؟یا ی ماده مخدر دگ ؟؟؟میگن کسایی ک ناس میندازن دهنشون بوی بد میده خیلی

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
باور کن عیبش از سیگار خییییلی کمتره اینو گفتم که نگران نباشی ولی در کل خیلی کسر شان 

میدونم همسرم خیلی با شخصیته لب به دود و مشروبم نمیزنه ازین حرصم میگیره ک چرا باید سمت همچین چیزی بره اخه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه واسه دندون دردم 

اینا همش فیلمه.شوهر منم میگفت واسه سفتی کمر میذارم.ولی الکی میگن.وقتی استفادش میکنن یه حالت بیخیالی و سرخوشی بهشون دست میده.برای فرار از  تنش ها و اضطرابهای محیط اطراف استفاده میکنن.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2728
2738
میترسم اینده سمت مخدرای دیگه هم بره امروز همش میگف برم سیگار بیارم ؟سیگار بکشیم؟.

😨 چرااینجوری میکنه؟

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

استارتر سعی کن درستش کنی بهش مهلت بده بگو مثلا یه ماه وقت میدم کنار بزاری و همه حقیقتو بگی بهم. 

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
نمیدونم قبلا سیگار میکشید بعد نامزدیمون دیگه نکشید چون من ترکش کردم 

ازش بخواه همشو بذاره کنار.تا درست نشده عروسی نگیر.

بعد عروسی رفت سمتش چی 

تا مطمئن نشدی عروسی نگیرین .یا به خانوادش بگو و بگو شاهد باشید که اگر تکرار کنه دیگه بخششی تو کار نیست.

2706